Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhesség alatt folyamatos...

Terhesség alatt folyamatos hanyinger?

Figyelt kérdés
6 hetes terhes vagyok és egész nap gyötör a hányinger, nincs olyan perc hogy ne érezném, másnak is ilyen volt?

2019. nov. 13. 07:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, első terhességemnél kb 3 hónapig minden reggel hányingerem volt és ha mentem dolgozni és állni kellett, nemegyszer majdnem elájultam.
2019. nov. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én csak 2* hánytam eddig, viszont a 5-13. hét között szinte folyamatosan émelyegtem, nem csak reggel. 20hkm
2019. nov. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én mindhárom gyerekemmel reggeltől reggelig hányingerem volt.Csak akkor múlt el,ha egy bizonyos mennyiségű kaját megettem!(sajna)

A 3. gyerekemmel 35kg-ot híztam,de legalább nem volt hányingerem.De 9 hónap alatt lement,most 53 kg vagyok.Nekem a zabálás jött be(ami rossz!!)

2020. jan. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!