Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hetek óta kevés, de folyamatos...

Hetek óta kevés, de folyamatos vérzés. Méhnyakrák?

Figyelt kérdés
Tavasz óta gond van a vérzésemmel. Voltam ügyeleten nőgyógyásznál. Megvizsgált (hüvelyi uh.. stb) mindent rendben talált. Azt mondta megérett a tabletta váltás. Kértem időpontot nődokihoz de pont megvolt így cytologiai vizsgálat nem volt, de írt fel új tabit. Első hónapban még minden jó volt, aztán a másodiknál az utolsó tabi előtt megjött. 7 napig megvolt, elmúlt de 10 nap után megint megjött. Kevés, barnás vérzés, de ez is 6 napig tartott. 3 napra elmúlt és ma újra megjött. 22-ére van időpontom de nagyon félek. Ez méhnyakrák lehet?

2019. júl. 12. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne stresszelj, nálam sima hormonális diszfunkció volt és adtak rá norcolutot, amitől elmúlt, de azért nézess egy citológiát, hogy megnyugodj.
2019. júl. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A méhnyakrák akkor szokott vérezgetni, mikor már szemmel is elég jól látható. Szóval nyugodj meg, nincs méhnyakrákod.
2019. júl. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Méhtestráknak lehet tünete az elhúzódó vérzés. De általában kisebb probléma all as háttérben, legtöbbször hormonális zavar. De maga a fogamzásgátló is okozhat ilyen panasz. Mennyi idős vagy? Nem kell kétségbeesni és a legrosszabbra gondolni. De hormonokat nézetnék a helyedben.
2019. júl. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. 30 éves vagyok.

2. Válaszoló: Ez biztos? Tehát ha daganat lenne, látta volna a doki a hüvelyi uh-al?

2019. júl. 13. 09:13
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem uhval látszik az előre haladott méhnyakrák, hanem ha kacsával feltár és benéz szabad szemmel, illetve kolposzkóppal.

Bármilyen hormont néztek vagy csak foggátlót írtak fel? Endokrinológushoz is elmennék a helyedben.

3-as voltam

2019. júl. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tehát ha daganat lenne, látta volna a doki a hüvelyi uh-al?


Nem. A szemével látta volna, mikor feltárta a hüvelyed...

2019. júl. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem vizsgált csak felírta. Évek óta szedek tabit, csak a doki szerint hozzászokott a szervezetem ezért kell váltás, de nem csinált semmi mérést, csak felírta a másik bogyót. Az ügyeleten vizsgált meg a másik orvos. Ő rendben talált mindent, de ugye citológiai vizsgálatot nem tudott.
2019. júl. 13. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!