Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erősebb gyógyszerszedés...

Erősebb gyógyszerszedés kiválthatja ezt?

Figyelt kérdés

2 évig szedtem az altforalle 0.02 mgos változatott,


Utoljára szeptember 17-21 volt "mensim"

Az októberi kimaradt (15-19 lett volna)


pár negatív terhes teszt után elmentem a nőgyógyászhoz megvizsgált nem vagyok terhes.


Akkor szóltam is neki,hogy szeretnék egy erősebb fogamzásgátlót mert a 0.02mg elkezdtem görcsölni újra és nagyon erős a vérzés is.


Felírta a 0.03mg ugyanebből,azt tanácsolta ,hogy kezdjem el szedni,de ha nem "jön" meg azonnal jöjjek vissza mert így már 2 hónap maradt ki


Most november 12-16 lenne érzem picit a görcsöket,és néha olyan mintha megjönne,de nem "jön" meg csináltam terhes teszteket minden héten

Mindegyik negatív


Szerintetek terhes lennék ?

Erősebb gyógyszer kiválthat ilyet,hogy annyira erős,hogy nem jön vérzés ?



2019. nov. 14. 04:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a tesztek negatívak, akkor biztos, hogy nem a terhesség okozza a gyenge vérzést.
2019. nov. 14. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nincs vérzés már 2 hónapja


Októberben kimaradt

Novemberben erősebb altforallét kaptam most kéne megjönnie görcsölök egy picit de nem jött meg

2019. nov. 14. 06:55
 3/5 A kérdező kommentje:

4 terhes teszt negatív


Rendszeresen szedtem sose hagytam ki

Nem volt hányás nem volt hasmenés

Antibiotikumot nem szedek

2019. nov. 14. 06:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Vizsgáltassd ki magad, biztos hogy nem vagy terhes, de ezt már az orvos is elmondta, ez más gond lesz.
2019. nov. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ma jött valami barnás

Nincs gond

2019. nov. 14. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!