Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek terhes ha két terhessé...

Lehetek terhes ha két terhességi teszt is negatív?

Figyelt kérdés
Szerdán feküdtem le a barátommal s vasárnap csináltunk két tesztet, egy drágát s egy olcsóbbat s mindkettő negatív lett. Ma kell meg jöjjön a menstruációm de meg nem jelntkezett. Gyógyszert szedek mandllagyulladásra (ibubrofent). Az lehet rá hatással? Biztos akkor ugye hogy nem lehetek terhes?
2019. nov. 18. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Hol tartasz a ciklusban, volt már peteérés?
2019. nov. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz terhes. Legkorábban 10 napos terhességet lehet kimutatni, a szerdai hancúr eredményét vasárnap még nem lehetett.
2019. nov. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Túl korán teszteltél, de most imádkozz, és várd a menstruációt, ha mától aktuális.
2019. nov. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
21-ík nap volt mikor lefekudtunk. Tegnap 32 napja volt s ma kellene jöjjön.
2019. nov. 18. 15:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha szerdán volt az aktus, nincs az a méregdrága teszt a világon, amelyik már vasárnap kimutatná a terhességet. Védekeztetek?
2019. nov. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A teszt nem mutat pontos eredményt, ideje sem volt beágyazódni, ha esetleg erről van szó.


Azonban a betegség némileg késleltetheti a ciklust, én is tapasztaltam már ilyet. Ne ijedj meg, esetleg tesztelj pénteken! Akkor már ki fogja mutatni, mi újság van.

2019. nov. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!