Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Baj, ha még nem állt be...

Baj, ha még nem állt be rendesen a menstruációm?

Figyelt kérdés

12 évesen kezdtem menstruálni.


Onnan szoktam tudni, hogy megjön, hogy kicsit fáj bal oldalt az alhasam. Utána pár óra elteltével meg szokott jönni.


Egyébként nem állt be rendesen, 30-35-40 nap szokott megjönni.

Most még nincs meg, most van a 39. nap.


Sokszor érzem magam rosszul, amikor megjön. Az első két napban van, hogy hányingerem van, szédülök, volt már olyan, hogy egyszer majdnem elájultam. A hasam nem nagyon szokott fájni, és nem is mindig.



2019. nov. 24. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:
44%
Ha mindig megjön 30-40 naponta, akkor ezt már nevezhetjük rendszeresnek. Egy rendszertelen ciklus pl így néz ki: 20, 68, 30, 85, 19, stb napos ciklusok sora egymás után. Na az tényleg rendszertelen lenne.
2019. nov. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%
Ehhez tudni kéne, hogy hány éves vagy. 16-ig nyugodtan lehet rendszertelen, még akkor is ha közben vannak közel egyforma időszakok.
2019. nov. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A menstruációs ciklusnak kell több hónap/év mire be áll
2019. nov. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!