Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fáj, ha pisilek, de csak egy...

Fáj, ha pisilek, de csak egy bizonyos pontban, lehet hogy kidörzsölődött, vagy valami fertőzés lehet, de csak akkor fáj amikor pisilek, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2007. dec. 10. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Várj 1-2 napot de ha nem múlik el valószínű vmi fertőzés azt meg kezelni kell!!!
2007. dec. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Én nem várnék, menj orvoshoz. A kidörzsölés állandóan érzékeny lenne. Kezelni kéne!
2007. dec. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
77%
Szerintem húgyúti fertőzés. Már a körzetid is felírhat rá egy port, amit bő folyadékkal kell bevenni, és szinte azonnal csillapítja a tüneteket. Érdemes minél előbb elmenni a dokihoz, mert magától nem múlik el egyhamar, és egyre durvább lesz. Gyógyulj meg!!
2007. dec. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

Felfázás?A gyermekkori csíp a pisi emlékek biztos megvannak...

Amúgy lehet fertőzés,gomba.Jó lenne ha elmennél nőgyógyászhoz,mertha nincsen gomba v. fertőzés,akkor felfáztál,ami baromira kellemetlen,de elmúlik.

2007. dec. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem urológushoz menj, mert ha csak pisiléskor csíp,akkor hugyuti fertőzés, kezeltesd, mert csak durvulni fog.
2007. dec. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!