Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől szúr a hasam havi...

Mitől szúr a hasam havi rendszerességgel?

Figyelt kérdés
Menstruáció első napja után kb 14-15 nappal minden hónapban elkezd nagyon szúrni a hasam alul, oldalt. Legtöbbször jobb oldalon, de van, hogy a balon. Ez nagyon rég óta így van, kb másfél éve. Egyszer ez kimaradt 2-3 hónapig, de később újra, rendszeresen ez van. Sokszor nagyon kellemetlen emiatt felállni, de gyakran annyira fáj, hogy álló helyzetemben kiegyenesedni sem tudok. Nem tűröm rosszul a fájdalmat, de ez tényleg elég rossz. Szüleim nem igazán mondanak rá semmit, de én félek, hogy ez a kesőbbiekben nagyobb gond ledz ebből, minthogy fájjon. Nőgyógyásznál nem voltam még, és nem is vesztettem el, ettől is félek azért, hogy ebben az esetben hogyan zajlik egy vizsgálat, ha elmennék édesanyámmal. Valaki tudna segíteni?

2019. nov. 26. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Ovulációs fájdalom. Az a petefészked termelt petesejtet, amelyik oldalon fáj. Nekem is van néha, gyakori és ártalmatlan. Ha ennyire fáj, érdemes orvoshoz menni vele.
2019. nov. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) Azt elfelejtettem leírni, hogy ez általában 3-4 napig tart nálam
2019. nov. 26. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!