Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen gyakorlatokat végezzek,...

Milyen gyakorlatokat végezzek, és milyen rendszerességgel, ha szeretném, hogy kockás hasam legyen? 19/L

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, nincs rajtam súlyfelesleg, inkább soványabb vagyok. Milyen gyakorlatokkal érhetem el, hogy egy kicsit kockásabb legyen a hasam?

2017. dec. 28. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
38%
Hasprés , fordított hasprés , térdfelhúzás ... ... ...
2017. dec. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Whitewolf19 ***** válasza:
100%
Itt a másik nagy hangsúly az étrendeden is lesz, azon több múlhat mint a gyakorlatokon .
2017. dec. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kb 65% étrend , 35% gyakorlat.
2017. dec. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A legjobb hasgyakorlat a tárcsás térdemelés húzódzkodó övvel, russian twist-el vagy jefferson felhúzással kiegészítve, így tudod ideálisan fokozni az intenzitást.

Ha nem bírsz függeszkedni, használj gurtnit.

Plank és társai akkor érnek valamit, ha valami brutális súlyt tudsz magadrapakolni közben, helyettük inkább végezz összetett gyakorlatokat helyes technikával, öv nélkül.

Ha nincs rajtad felesleg, nyugodtan lehetsz egy minimális kalória+ban.

2017. dec. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!