Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől pattanásosodom?

Mitől pattanásosodom?

Figyelt kérdés

Egészségesen táplálkozom, heti 5x edzek. Odafigyelek a bőrömre es a testemre.

Mégis a hátam mindig pattanásos, mindig van rajta sok pici (mint valami kiütés) es pár nagyobb gyulladt pattanás. Ezek 2 nap alatt elmúlnak es jönnek helyettük újak.

Voltam vérvételen, nincs vitaminhiányom.

Voltam hormon vizsgálaton,minden rendben van.

Kipróbáltam jó pár krémet, nem használnak.

Mindenhol máshol, szép a bőröm, arcom/testem.

Csak itt nem.

Nem tudom mit tehetnék. Mitől lehet ez? :(


2019. nov. 29. 01:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Bőrtípus függő.

Mit takar nálad az egészséges étkezés? Tejtermékek? Húsok? Fűszerek?

Mennyit vagy levegőn (mennyit szellőzik a hátad)? Sokat izzadsz? Poros környezetben dolgozol? Mennyi idős vagy? Fogaid rendben? Fiú/lány? Gyógyszerek? Új tisztálkodási szerek? Új ruha (más anyagból)? Milyen krémmel kened? Fürdőpamacsot használsz? Szappannal mosakszol?

2019. nov. 29. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

21 éves lány vagyok. Próbálom mellőzni a fűszereket es minőségi ételt fogyasztani. Nem dolgozom poros környezetben és nem szedek gyógyszereket. Csak akkor izzadok ha edzek, akkor se nagyon durván.

Mindig más tusfurdot használok.

Tobb éve all fent ez a probléma tehat nem hiszem, hogy ruha gond.

2019. nov. 29. 12:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Bőrgyógyászhoz menj el. Térj át mindenmentes szappanra, ha kádban fürdesz, akkor térj àt zuhanyra.

Ételallergia vizsgálat is jó lenne. Ami a bőrödön kijön, annál többnyire belül van a gond.

2019. nov. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2019. nov. 30. 12:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!