Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Táborban zuhanyzáskor, hogy...

Táborban zuhanyzáskor, hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés

Most is ugyanabba a táborba megyünk ahová tavaly, úgyhogy szerintem ugyanaz lesz a rendszer. Hogy 4 zuhanyzó van, 1 légtérbe, és semmi függönnyel elválasztva vagy bármi. 4-es csoportokba vagyunk osztva, és sorrend van, hogy mikor melyik csoport megy. Erre azért van szükség, mert a végére tuti nem lesz meleg víz, és így legalább nem minden nap ugyanaz a csoport szív.

És innentől jön a kérdés igazi része.

Épp meg lesz, így, hogy zuhanyozzak? Nem lesz undi, ha belőlem ott folyna a vér? Tapasztalat esetleg?


2010. júl. 19. 13:41
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy elég hulye a kérdés.
2010. júl. 19. 13:42
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem tudsz addig tampont betenni?
2010. júl. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%

Tényleg hülye kérdés. Hogy folyna belőled a vér? Felvágod az ereidet? Mert "onnan" nem fog, ha előtte wc-zel és megtörlöd. Max. 1 csepp ha lecsöppen, de szerintem az is túlzás, senki nem fogja észrevenni.

Sokkal nagyobb baj lenne, ha emiatt nem zuhanyoznál ilyen melegben.

2010. júl. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De az nem sérti fel a hüvely falam, ha 10-15 percre rakom csak be amíg zuhanyzok?
2010. júl. 19. 13:46
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha nekem megvan akkor tényleg nem folyik a vér ha előtte kitörlöm...ne aggódj, nyugodtan fürödj meg :) és gondolom lány csoporttal mész fürdeni..ott meg smmi szégyelnivalód ;)
2010. júl. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
8%
Mi mikor ilyen nyitott helyen voltunk, mindig azt csináltuk, h9gy egy törölközőt feltettünk a zuhanyzófüggöny helyére, aztán akkor senki sem lát, vagy legalábbis nem annyira. Ez egy normális dolog, nem kell szégyenkezned. Tampont meg ne tegyél be, mert ott is meg kell mosnod és ha ezt nem teszed, csak fertőzésed lesz.
2010. júl. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Attól, hogy bent van egy tampon, még meg tudja mosni a punciját.... Nekem, ha erős a vérzésem, akkor tényleg szokott "folyni" fürdés közben a vér, akkor is ha előtte voltam wc-n és megtöröltem.

Szerintem, ha arra a fél órára, ameddig elintézed a tisztálkodást, tampont teszel be, semmi bajod sem lesz, főleg, ha erős a vérzés. De a törölköző felakasztásos megoldás se rossz.

2010. júl. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

nekem nagyon erős menszeszem van, mégse folyt belőlem soha annyira a vér, hogy az zuihanyzás közben látsszon.


de felteszek egy kérdést: te nézed máűsnak, hogy mi folyik belőle zuhanyzás nélkül? Érdekel? na látod. :-) Máűst se érdekel, hogy belőled mi folyik, már ha egyáltalán látszik.


Az viszont látszik, hogy nem vagy kollégista. :-) Én 9 évig voltam az, közös zuhanyozóval. Soha senki nem parázott ilyesmik miatt.

2010. júl. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Bocs, ez értelmetlenre sikeredett.:-)


csapó kettő: " te nézed másnak, hogy mi folyik belőle zuhanyzás közben?"

2010. júl. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
szerintem senkit sem fog érdekelni, nekik is meg szokott jönni. Vagyis gondolom, nem ovis csoporttal mész :P
2010. júl. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!