Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor fog megjönni? Táborban?

Mikor fog megjönni? Táborban?

Figyelt kérdés

Eddig: megjött jan. 1én (tartott 5.éig), utána 21 nap, megjött jan. 27én (tartott 31.éig), 23 nap, megjözz febr. 23án (tartott 28.áig), utána 21 nap,, megjött márc. 22.én (tartott 26.áig), 25 nap, megjött ápr. 21.én (tartott 25.éig), utána 26 nap, megjött máj. 22.én (tartott 27.éig), 18 nap, megjött júni 15.én (tartott 20.áig), utána 19 nap, megjött 10.én (tartott 15.éig), és most mikor fog megjönni?

aug. 2.án megyek kézitáborba, és nem szeretném hogy pont akkor legyen meg. ha ilyen rövid időre maradtak ki, akkor most pont akkor jönne meg? vagy hogy tudnám elhúzni minimum 11.éig? olvastam a citromlevest, hát nem tudom.

14 éves lány vagyok, fog.gátló tabit nem szedek, és nem is akarok.

segítsetek légyszives!!!

és bocsi a helyesírásért, nagyon meg vagyok ijedve, hogy ne ott jöjjön meg!!!!!!!!! :(


2009. júl. 31. 20:06
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ja, és már HETEK ÓTA fáj a hasam :S
2009. júl. 31. 20:08
 2/20 anonim ***** válasza:
Elhúzni sehogy nem tudod, pláne nem 14 évesen, akkor még össze-vissza működik a szervezeted. A www.ciklus.hu oldalon a naptárba be tudod irogatni ezeket a dátumokat és ott több évre előre kiadja, hogy ELVILEG mikor jön meg legközelebb. Nekem annyira zavaros ahogy leírtad, hogy nincs energiám kibogarászni és amúgy is kár toippelni, pár nap tévedés ennyi idősen még bőven benne van. A citromlé amúgy is marhaság (ha bejön, akkor egyszerűen mázli), de nem 14 évesen.
2009. júl. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Nagyjából jók ezek a dátumok. A következő menstruáció esedékességét nem az előző vérzés utolsó napjához, hanem mindig az elsőhöz kell számolni. Ha 28 napot számolsz akkor július 10 után augusztus 7-e körül esedékes.


[link]


Ha regisztrálsz erre az oldalra, akkor itt nyilván tudod tartani a ciklusaidat. A gép az átlagos ciklus hossz lapján előre jelzi, hogy a következő vérzés kb mikor esedékes.

2009. júl. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

úgy értettem, hogy pl. írtam hogy megjött jan. 1-én, megvolt 1-2-3-4-5.-ig, utána a második jan. 26-27-28-29-30-31 volt


amúgy másfél éve van meg, és az első évben mindig 21 nap volt az utolsó és első vérzés közt.

2009. júl. 31. 20:17
 5/20 anonim ***** válasza:
www.ciklus.hu - regisztrálsz - kitöltöd a naptárban és máris látod az eredményt!
2009. júl. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
kössz, nem kell leírni 100szor a www.ciklus.hu-t.. tudok olvasni -.-
2009. júl. 31. 20:24
 7/20 A kérdező kommentje:

neeeeeee, azt írja 6.án fog megjönni!!!


NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!


hogy tudom elhúzni?

légyszives segítsetek!!!!!! :(:(

2009. júl. 31. 20:26
 8/20 anonim ***** válasza:
NEM LEHET ELHÚZNI!!!! Hányszor kell még ezt leírni? A szervezeted nem véletlenül működik egy CIKLUS szerint, ezt nem tudod befolyásolni. A citrom, hideg víz, meleg víz, bor, sok víz, kevés víz, alkohol mind-mind mázli, ha bejön, de semmi garancia rá.
2009. júl. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Elhúzni NEM TUDOD!!Ez van,igen kellemetlen tud lenni,de nem tehetünk ellene semmit.

Tampont vagy betétet használsz?A táborba a tampon jobb lenne,nehogy elcsússzon a betét a sok mozgás miatt!:)

Jó táborozást!:)

14/L

2009. júl. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

CSAK betétet használok.

És fogunk menni strandra is.

Ezért nem szeretném, hogy ott jöjjön meg :S

2009. júl. 31. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!