Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 8 napja késik a havim, vajon...

8 napja késik a havim, vajon a stressz miatt?

Figyelt kérdés
A ciklusom általában 34 napos. Most viszont 8 napja késik, mindig ovszerrel vedekezunk és soha nem volt lyukas, mindig alaposan megnéztük. Elég stresszes honapom volt és mióta késik megtobbet stresszelek. Mindig faj előtte a mellem de most nem fajt annyira s néha voltak görcseim is és fehér folyasom is. Vajon mi lehet a gond?

2019. nov. 30. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
A stressz lehet elég ok, de egy teszt igazán nem olyan összeg, ami miatt nem érné meg megnyugtatnod magad.
2019. nov. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

8 nap kèsès màrelèg gyanús


Nekem egyetlen napot kêsett mikor pozitívat teszteltem

2019. nov. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni hogy hajlamos késni a menstruaciom 2-3-4 napot mindig késik, ritkán jön meg pontosan
2019. nov. 30. 15:57
 4/7 anonim ***** válasza:
A 34 naphoz képest késik ennyit? Hormonzavar is lehet. A 28 nap egy átlag, a sajátodhoz mérd..
2019. nov. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem volt olyan hogy egy teljes hònap kimardt. Vagyis a 60. napra jött meg. Elmentem nőgyògyászhoz, és azt mondta "akkor maga terhes" mondtam hogy én nem vagyok az. Nem hitte el, azt hitte kb. hülye vagyok. Bunkò volt amùgy. Nem magánorvoshoz mentem. Amùgy csináltam terhességi tesztet, de nem kérdezte. Na a lényeg, nem voltam terhes. Felìrt valami hormon gyògyszert, de én nem váltottam ki, mert nem ezt gondoltam a legmegfelelőbb megoldásnak. Mindig mindenre csak gyògyszert ìrnak ki. Megjött azon a héten, pár napon belül. És mit ittam? Cickafark teát. Na ez jò a menstruációs gondokra. Ha netán tùl sok, nagyon fáj vagy rendszertelen, erre mindegyikre jò!
2019. nov. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A cickafark teát meg nem is próbáltam. Azt fogok inni holnap, hátha segít. Nagyon felek hogy terhes vagyok pedig elég kicsi az esély. Köszönöm a válaszokat. :)
2019. nov. 30. 22:46
 7/7 A kérdező kommentje:
Csináltam ma egy tesztet, negatív lett.
2019. dec. 1. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!