Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 6+1 napos terhes vagyok. ...

6+1 napos terhes vagyok. Hüvelyi uh vizsgálat eredménye korai iu. Grav? Mit jelent mit tehetek?

Figyelt kérdés

1hete teszteltem, 2pozitív teszt után ma voltam hüvelyi uh-n.

UTERUS: 77*45mm

NYALKAHARTYA: 23mm benne fundusnál egy apró 6m-es echomentes terület.

BAL ÓVÁRIUM: 27*23mm

JONN ÓVÁRIUM: 42*25 mm benne egy összeesett CL

DOUGLASBAN FOLYADÉK: minimális


Megjegyzés : Korai iu. grav? Missed?

St: Kissé felpuhilt portio folyt-ban ludtojásnyi gravid uterus szabad körny.

Kolp: Livid portióhám. atypia nem látható.


1hét múlva megyek ismét kontrollra.


De a nálam tapasztaltabbaktol kérdezem hogy ezek a megállapított dolgok mit jelentenek?

Első terhességem.

Rosszullétek nincsenek, melleim fájnak, sokat pisilek.


Köszönöm előre is a válaszokat.

Kérem, a negatív komentekkel kerüljetek..nem szeretnék pluszban idegeskedni.



2019. dec. 5. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

6+1 napos terhesség szerintem nincsen. Max akkor 7 napos(??). Pl 6+1-et a hetekre és a már betöltött napokra szokták írni.


Vagy iszonyat korán voltál orvosnál és alig látott valamit vagy elírtál valamit a kérdésben.


6-7. terhességi hétnél nem érdemes korábban menni, csak ha panasz van, illetve indokolt. Különben meg csak az idegeskedés van.

2019. dec. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy túl korán mentél, és nem látott még ezért embriót, vagy sajnos spontán elment (ezt jelenti a missed? a végén). Legközelebb kiderül.
2019. dec. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lát szívverést és nem tudja, hogy elhalt e a magzat, vagy csak szimplán még nem elég érett a szívveréshez.
2019. dec. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A leleten még a petezsák szó sem szerepel sajnos, pedig ennyi idősen azt már látni kéne legalább. Sajnos ez a lelet, ha tényleg 6+1 vagy, akkor nem túl bíztató.


#1: bele lehet kötni az élő fába is, de minek? A 6+1 napos értelemszerűen azt jelenti, hogy 6 hét 1 nap. Mások abba kötnek bele ha valaki azt írja 6+1 hetes... Szerintem tök értelmezhető volt a kérdező és szokták így is használni, anélkül, hogy azt hinné bárki, hogy az első szám is a napokra vonatkozik 🤦

2019. dec. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!