Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van, aki szerint is sokkal...

Van, aki szerint is sokkal jobba a Tampax, mint az Ob tampon?

Figyelt kérdés

Most vettem elóször, eddig mindenki leszólta. Egy az, nagyon higiénikus, meg felhelyezed azonnal. Ha nem tudsz kezet mosni, ez a legjobb. Meg szerintem alapból a tampon is jobb, viccet félretéve, többet magába szív.


Ugyanitt, az intimkehelyben mi a higiénikusabb? Mert itt akár 12 óráig lappang a vér. Meg szerintem mosni se jó mondjuk egy vasút mosdójában, vagy egy Tescoban mindenki előtt.


2019. dec. 7. 14:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
83%
Tudod a biológia nem úgy működik, hogy SZERINTED mi nem higiénikus. Még a tamponban bomlik a vér az első perctől kezdve, a kehelyben ez nem történik meg. A nagyon higiénikus tamponodba haltak már meg tss ben nők. És nem, nem azért mert azok a nők nem elég higiénikusak, hanem mert hajlamosak rá és a tampon lehetőséget biztosít a baciknak. Én tovább nem ragozom, két kattintás és utána olvashatsz ennek.
2019. dec. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
87%
Hagyjuk rá, úgy sem lehet elmagyarázni neki.
2019. dec. 9. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Magadnak írogatsz???


Normális kérdést tettem fel, erre nem fogjátok fel, hogy nem fogok kelyhecskét használni, meg nem tartom higiénikusnak sem. Nem érdekel.

2019. dec. 9. 10:23
 14/18 anonim ***** válasza:
82%

Neked tényleg ennyi eszed van? Nem tűnt még föl, hogy többen is lehetnek ugyanannyi százalékon?


Ha nem érdekel, akkor minek írtad, hogy "Ugyanitt, az intimkehelyben mi a higiénikusabb?" ? Azt kellett volna, hogy "ugyanitt fikázzuk az intimkelyhet, hogy mennyire nem higiénikus".

Mondom ezt úgy, hogy nem használok kelyhet, de amit te művelsz, az csúcs.

2019. dec. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
76%
Én se használok kelyhet, de ennyire értetetlen ember mint te kérdező... Az agyadban is csak "lappang" a vér.
2019. dec. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
91%

Na igen, % annyi, de az nem azt jelenti, hogy egy ember, nem mellesleg ha nem tartod higiénikusnak, attól még az.


De figyelj, akkor ne használd, ennyi, nem ártasz vele senkinek, saját gondod, bajod. Az érveléshez külön gratulálok, körülbelül a 15-17 év közöttiek szintje, de ott is inkább csak egy kis százaléké, mert ahogy észrevettem még ott is fogékonyabbak a segítő szándékra és az érvekkel alátámasztott információkra.

2019. dec. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem is jobb a tampax. Minden féle szempontból. Mondjuk én inkább betétet használok, de ha valamiért mégis muszáj a tampon, akkor tampax. Egyrészt jó dolog az az applikátor, másrészt pedig azzal, h nem körkörösen nyílik szét, hanem hosszanti irányba, kevésbé terheli meg a hüvely izomzatát.
2019. dec. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem használok kelyhet, de tény, hogy higiéniusabb, mint a tampon, nem tudom mit nem lehet ezen érteni kérdező, ez nem vélemény kérdése. :D


Amúgy én évekig Angiában éltem, ahol a Tampax van mindenhol, OB-t nem találtam a közelben. Én az OB-t sokkal jobban szeretem, mert én személy szerint nem látom sok értelmét az applikátornak, soha nem használtam mikor Tampaxot vettem, így csak feleslegesen több szemetet dobtam ki, plusz így maga a tampon is több helyet foglal el a táskádban, az OB meg olyan pici akár a zsebedben is hordhatod. Nekem az sem volt jó, hogy nem minden irányba "nyúlik" hanem hosszába, mert így hamarabb elkezdtem érezni, hogy ott van. Mondjuk a nedvszívóképességével nem volt baj, szerintem kb olyan mint az OB, egyikkel sem szoktam átázni. Itthon csak OB-t veszek.

2021. okt. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!