Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pecsételő vérzés a ciklus...

Pecsételő vérzés a ciklus 18-20. napján mitől lehet?

Figyelt kérdés

Nem valószínű, hogy terhesség jele lenne. November 17-én jött meg legutóbb. Ezt követően November 28-án vagy 29-én volt a legutolsó együttlétünk a férjemmel. Tehát úgy 9 napja. Nem védekeztünk az igaz, de kétlem hogy terhességi tünet lenne. Az én menstruációm ugyanis általában 35-38 napos. Mondjuk az utóbbi időben inkább 28-35 napos. De a peteérésem ahogy tudom 17-18.napon szokott lenni. 10 hónapos kisfiam is a 17.napon fogant. Én inkább hormonális problémára gondolnék. A bajom csak az, hogy alig van valami kis vérzés épp hogy csak látszik a fehérneműn illetve esetleg a wc papíron, rózsaszínes barnás valami. Korábban, fogamzásgátló abbahagyása után voltak hornonális problémáim, de azok sokkal nagyobb mennyiségű barnázással jártak, és úgy emlékszem inkább úgy. 24-26. Napon kezdődtek.

Most ez viszont bár pici mennyiség de kb 2-3 napja észlelem. Remélem semmi komolyabb gond.

Volt már valakinek ilyen?


2019. dec. 7. 15:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!