Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyobb a méhem, nyomja a...

Nagyobb a méhem, nyomja a hólyagot, ezért állandóan fáj, feszül. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Jártam urológusnál várom az eredményt laborba uh küldött valaki járt hasonlóan?
2019. dec. 11. 20:01
 1/8 gublug ***** válasza:
50%

Ha tudod, hogy "nagyobb" a méhed, akkor valószínű orvos is mondta. De szerintem "nagyobb" méh nem létezik.

Ha fáj a hólyagod, annak több oka is lehet, pl. hólyag gyulladás, hugyuti fertőzés. De én csak találgatok, ne kövezzetek meg.

Szerintem a méhedet ne okold, az fix.


Illetve, ne haragudj, de ha ilyen kérdést teszel fel akkor szerintem elég fiatal vagy és nincs tapasztalatod betegségek terén (ami tök jó), viszont ezután már abban sem vagyok biztos, hogy neked tényleg a hólyag fáj s nem valami környéki szerv.

2019. dec. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nőgyógyásznál jártam ő állapította meg, hogy nagyobb a méhem, de nincs elváltozás. Ezért urológushoz fordultam mert gyakran kell pisilnem is. Ő IS megnézte azt mondta a méh teljesen elnyomja a hólyagot ezért kért labor vizsgálatot. Viszont csak kedden megyek vissza akkor lesz eredmény és rendelés. 40 éves vagyok.
2019. dec. 11. 20:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Méhsüllyedés is okozhat ilyen tüneteket, de ahhoz még fiatal vagy..
2019. dec. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 gublug ***** válasza:
Elnézést a téves tippekért kedves kérdező. Érdekes eset.
2019. dec. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ugyanmár miért kellene elnézést kérned segíteni próbáltál volna. Tanácstalan vagyok és sajnos azt érzem hogy az orvosok egyáltalán nem igyekeznek felderíteni egy esetet inkább tovább passzolják a beteget. Pedig magán úton mentem. Egy hónapja van ez és kB 1 óráig esetleg kettő hogy ki írom WC nélkül :(
2019. dec. 11. 20:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyobb császár óta. Már 4 éve volt pedig... Nekem nagyon fájdalmas a tüszőrepedés-ovu azóta. Pisilni olyankpr csak fájdalmak közt tudok. Voltam többször dokinál, semmit sem csináltak vele.
2019. dec. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Menstruáció alatt még rosszabb a helyzet :( Sajnos a munkában is zavar mert nem nézik jó szemmel hogy állandóan pisilnem kell mivel pénztáros vagyok. Táppénzre nem mehetek és nem is akarok mert ki tudja meddig húzódik.
2019. dec. 11. 21:21
 8/8 gublug ***** válasza:

Oké, egy ötletem van, ami megoldhatja. A Domján László féle agykontroll. Ki nem fog derülni, hogy neked miért nagyobb a méhed, de elmúlhat a fájdalom.

Ha akarod kisebb lehet a méhed, ha akarod csak a fájdalom múlik el, stb.

Ha érdekel a dolog, írj privátban, van anyagom agykontrollhoz. Ha nem ismered a technikát, elmondhatom, hogy hogy működik.

2019. dec. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!