Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha volt köldök-piercinged...

Ha volt köldök-piercinged terhesség előtt, azt vissza tudtad tenni szülés után valamikor?

Figyelt kérdés
Nekem sajnos eléggé "elszakadt" a bőröm a köldököm körül, pedig annyira iiiimádtam a köldök-piercingemet...Van még vajon esélyem arra, hogy halványodnak a csíkok és lesz értelme visszatennem? Tapasztalatok?
2010. júl. 19. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Én kismamapiercinget hordtam, szóval ki sem vettem. A bőröm nem repedt szét egyáltalán, hasam sem maradt szülés után ugyanolyan lapos. Barátnőm kenegette valami csípős fahéja paprikás olajjal, az nagyon jó volt neki tényleg sokat segített.
2010. júl. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kismamapiercing?sose hallottam ilyenröl!!


Nekem volt,de a lyuk menyult,igy a golyó is átesne,de középen benőtt,meg a hasam megmaradt mint 5 hónapos terhesen(nagy hasam volt)

Barátnőm ujra vékony és vissza is tudta tenni a piercinget.

2010. júl. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyen a kismama pc

[link]

2010. júl. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Köszi:)

bár nekem nagyon kint volt a köldököm,igy biztos bután nézett volna ki:)))))

2010. júl. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!