Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor "fordul ki" terhesség...

Mikor "fordul ki" terhesség alatt a köldök?

Figyelt kérdés
2009. aug. 26. 12:32
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Nekem nem fordult ki, csak kisimult. Alapból elég mély a köldököm. Ha jól emlékszem félidő környékén simult ki teljesen, mikor már nagy pocim lett.
2009. aug. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Nekem az elsővel gyerkőccel csak az utolsó hónapban, de most a másodikkal elég hamar, már a félidőben kifordult.

Lehet, hogy neked egyáltalán nem fog kifordulni, nem mindenkinek fordul ki.

36 hetes kismama

2009. aug. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Teljesen egyén függő, szerintem attól függ, hogy milyen alapjáraton a köldököd. Az enyém jó mély kis lyuk volt, csak kisimult.
2009. aug. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Nekem elég korán, ezek szerint, nem tudom pontosan megmondani, de már jópár hete. Most vagyok 29 hetes. Talán az is befolyásolja, hogy vékony alkat vagyok, 169 cm-vel 54 kg-val kezdtem a terhességet. Most tartok +8 kg-nál.
2009. aug. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
31 hetes vagyok, nekem ki sem simult, uolyan szép, mint volt. Lehet az is közrejátszik, hogy olyan 5 cm hájréteg van a hasfalam és a bőröm közt. :))
2009. aug. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

Szia!

Nekem most van épp folyamatban hogy kiforduljon.Jobban mondva már egy kicsit kivan,de biztosan jobban ki fog.Amúgy én is 165cm. vagyok és 53kg.-al kezdtem a terhességem.Ez mindenkinél más.Úgyhogy nemhiszem hogy a magasság ebben szerepet játszana vagy akár a súly.

Üdv: 29 hetes km.

2009. aug. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

Sziasztok! Nekem 33hetesen fordult ki, ahogy el kezdett rohamosan nőni a pocim.


35hetes pocis

2009. aug. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem attól függ, kinek hogyan nő a hasa, aki vékony és magas, annak legtöbbször hamarabb meglátszódik, legalábbis a környezetemben így volt. Akinek eleve van egy kis husi a hsaán, annak lazább is a bőre, nem feszül annyira olyan korán.
2009. aug. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Jó régi kérdés, de azért válaszolok én is. 87 kg vagyok, és már a 23. hétben elkezdett kijönni, most már annyira durva a 27. héten, hogy mindenbe beleakad, már csillagokat látok, nem csak a vékonyaknak jön ki. Sajnos. Első babánál ilyen nem volt nekem. :( :(
2019. ápr. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!