Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ha a havi ciklus tág...

Normális ha a havi ciklus tág intervallumban mozog,28-40 nap körül (de inkább 40-hez közelebb)?

Figyelt kérdés
Nem csak mostanában, hanem általában ilyen. Elég kiszámíthatalan, de többnyire talán a 34-39 nap az "átlag". Bizonyos szempontból jó (mivel nem ismétlődik annyira gyakran, mint néhány ismerősömnél, akiknek valóban olyan 28 napra jön meg, tehát én "nyerek egy plusz hetet"). Viszont hátrányát tekintve, tényleg nem tudom,higy vajon mikor jöhet meg,plusz minusz 5 vagy 10 nap.
2019. dec. 13. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
A normális ciklus 35-36 nap maximum. Hormonzavar állhat mögötte, vizsgáltasd ki magad.
2019. dec. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha 10 nap különbség van, az baj.

Viszont nem tudom, hogy tisztában vagy -e a ciklussal? A menstruáció első napjától a következőt megelőző napig tart. Ha rosszul számolsz a 34-39 nap teljese normális.

2019. dec. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jól számolom, ahogy írtad.
2019. dec. 13. 20:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem viszont teljesen normális, ha többnyire 34-39 napos. Ez is egy rendszer. Az rohadt ritka, ha valakinek tényleg napra pontos.
2019. dec. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!