Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik menzesz csúsztatási...

Melyik menzesz csúsztatási módszer jobb?

Figyelt kérdés
December 27-től wellnesselni megyünk a párommal és "szerencsémre" ekkor lesz meg a menzeszem is. Gyógyszert szedek, és olvastam, hogy van aki már úgy is hozta előrébb hogy kihagyta az utolsó pár darab tablettát. Nekem ez annyira nem tűnik biztonságosnak, ezért inkább csúsztatni szeretném. Most először kellene bevetni a módszert. A gyógyszerem 3 fázisú. Valahol azt írták, hogy csak 7-10 napot érdemes csúsztatni, máshol pedig azt is olvastam, hogy lehet szünet nélkül szedni tovább a következő levelet egészében. Valaki csinálta már így? Őszintén megmondva így hallásra jobbnak tűnik mert nem keverednék bele. Ha valaki csinálta már így, volt utána bármi panasza vagy mellékhatása? Nekem ez lenne az első alkalom azért bízom benne, hogy nem okozna problémát.
2019. dec. 13. 22:40
 1/2 anonim ***** válasza:
64%

1. Ha fogamzásgátló tablettát szedsz, NINCS menstruációd. Az megvonásos vérzés.


2. Olvasd el a tájékoztatót. A random tologatás eredménye egy nem várt terhesség is lehet. Az utolsó pár aktív tablettát semmi esetre se hagyd ki. Ha szünet nélkül beszeded a második levelet, elképzelhető, hogy az egész második levél alatt köztes vérzés vérzésed lesz. Viszont ha csak pár szemet szedsz be pluszban, akkor szintén nincs garancia a védelemre.

2019. dec. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Miért ne lenne fogamzásgátló hatás? A tájékoztatóban is le van írva a végére, hogy van fogamzásgátló hatás. Az én kérdésem az volt, hogy melyik módszer jobb. Azzal is tisztában vagyok, hogy ez nagyon nem jó a hormonháztartásnak de másfél éve szedem a gyógyszert és tényleg most az egyszer van erre szükség. Én sem jó kedvemből fogom tologatni, hidd el. Azt pedig tudom, hogy nincs menzesz csak közti vérzés, viszont hátha mások így jobban megértik. Nem kell rögtön oktatni. Mindenesetre köszönöm a msgy semmit, kozben
2019. dec. 16. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!