Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert keshet a menzesz? Van...

Miert keshet a menzesz? Van olyan modszer amitol megjohet?

Figyelt kérdés
19/L 3napja mar kesik, igazabol mindig vagy 1nappal hamarabb vagy 1-2 nappal. Az a baj mindenre raparazok. Parommal ovszert hasznalunk, de az nem szakadt ki egyszer sem megis erre vagyok raparazva. Mar az idegessegtol faj a hasam. Mielott megjon mostanaba szokott elotte a hasam fajni, de most csak neha fajt par pillanatra, a mellem ertekeny lett (menzesz elott mindig az), de meg mindig semmi.

2018. aug. 24. 09:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért késik, mert ideges vagy. Csinálj egy tesztet, megnyugszol, és megjön.
2018. aug. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1 hét késés még belefér.

Egyébként sok mindentől késhet pl: stressz,betegség,testsúly változás(fogyás,hízás)változó biológiai szokások,gyógyszerek miatt,terhesség stb...


Még várj egy kicsit és próbálj meg nem stresszelni és tesztelj is majd ha nem jönne meg,hogy megnyugodj.

2018. aug. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Azt hiszem tapasztaltabb vagy mint én, de azért én is hozzászólok. Most nyáron hazajöttem egy nyaralásról és 1 hét múlva mentem máshova nyaralni, vízpartra. A naptár szerint pont abban a lyukas hétben lett volna menstruációm, mondom 'hu de király'. Amikor már két napot késett, akkor el kezdtem parázni hogy 'a fenébe nem fog megjönni' és addig-addig stresszeltem az egész miatt, hogy pontosan a nyaralás kezdeti napján jött meg, és tökéletesen igazodva a nyaralásom végéhez el is múlt. Ezzel csak azt akarom mondani-tapasztalatból-hogy ne parázz, mert a tested tökéletesen tisztában van ezzel. Ne magyarázd be magadnak sosem a rosszat, mindig a pozitívat! Hidd el, az egész a para miatt van.További szép napot!:)
2018. aug. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia. Ha nem vagy terhes akkor aviva torna. Nekem több mint egy hetet kèsett. Reggel csináltam 30 percet estère megjött a vèrzèsem.
2018. aug. 25. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1-3 nap késés nem is késés. Ennyire ne legyél már betojva. Ez egy totál egészséges ciklus.
2018. aug. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem volt, hogy 1,5 hetet késett, mert egy hónapig gyógyszert szedtem.

Semmi pánik!

2018. aug. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!