Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hüvelybemenetnél csomókat...

A hüvelybemenetnél csomókat vettem észre, érdemes orvoshoz menni, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Pár hete, ha pisilés után törlöm meg, vagy törülközővel törlöm meg, fájt a hüvelybemenetnél. Nem múlott, így ma megnéztem tükörben és borsó nagyságú csomókat tapogattam ki és kicsit meg is volt dagadva. Még szűz vagyok, nem voltam nőgyógyásznál, de félek elmenni bevallom. De most megijedtem, hogy mi lehet ez, érdemes lenne elmenni? Úgy is, hogy nem voltam még fiúval? Valakinek volt már ilyen? Mi lehet ez?
2019. dec. 14. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem minél elöbb menj orvoshoz, mert ez lehet komoly valami is.

Félni nem kell, viszont ebböl kezeletlenül lehet nagyobb baj is.

2019. dec. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen el kellene menned nőgyógyászhoz, vagy bőr és nemi klinikára, vagy bőrgyógyászhoz legalább. Nyugodtan lehet szűzként is menni nőgyógyászhoz. Nemi szerveket érintő betegséget máshonnan is el lehet kapni, nem csak szexuális úton. Magadtól nem fogsz meggyógyulni, valószínű hogy rosszabbodni fog! :( Fordulj bizalommal az orvosokhoz és vigyázz magadra!
2019. dec. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen nőgyógyász, nem számít, hogy szűz vagy, akár csecsemő korban is lehet probléma, gyermek nőgyógyászat is van. Lehet pld. Bartholin ciszta.
2019. dec. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A helyzet az, hogy én még nem borotváltam ott lent, és nem tudom hogy kell. Mit fog gondolni, ha véletlen maradnak szőrszálak? Kötelező teljesen csupaszon menni?
2019. dec. 14. 16:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kell leborotválni. Tökéletes úgy, ahogy megszoktad, csak a szokásos tisztálkodás elég.
2019. dec. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Menstruálsz már például?
2019. dec. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Persze, 18 éves vagyok. De nem rendszeres a menstruációm mióta megjött. De nem mertem nőgyógyászhoz menni eddig. De úgy látszik elkerülhetetlen.
2019. dec. 14. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!