Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Égető, viszkető érzésem van....

Égető, viszkető érzésem van. Voltam orvosnál, de nem javult semmit sem. Gyulladás lehet vagy gomba esetleg valami más?

Figyelt kérdés

Kb 3 hete észrevettem hogy gombás belül a hüvelyem, vettem canesten combit és használtam 3 napig. Utána már nem éreztem hogy gombás lennék, elmúlt. Ezután minden rendben volt kb 4 napig, majd együtt voltam a párommal és a szex, valamint a pisilés után nagyon égető, csípő érzést éreztem kb 1 órán át, utána ez enyhült.

Elmentem orvoshoz, vett mintát a hüvelyemből, egy hét múlva kellett visszamennem. Azt mondta, hogy gombás fertőzésem van és adott egy darab kapszulát(sajnos nem tudom mi volt a neve), hogy attól majd ez elmúlik. Bevettem, de még mindig fáj.

Ma elkezdtem magam "vizsgálni" hogy hol fájhat és nem is belül fáj a hüvelyemben, hanem kívül a hüvely és a végbélnyílás között érzek egy kellemetlen viszkető érzést. Az orvos pedig csak belülről vizsgált meg.

Ráadásul volt már ugyanilyen problémám, akkor egy másik orvos azt mondta hogy gyulladásom van, írt fel krémet és attól el is múlt. Most ugyanarra az érzésre gombát mondott egy másik orvos.

Nem tudom már hogy milyen krémet használjak itthon, gyulladásra vagy gombára.

Teljesen tanácstalan vagyok.

Ha pedig magánrendelésre megyek el az sajnos sok pénzbe kerül...

Mit csináljak?:(


2008. nov. 18. 16:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!