Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi idő után visszafordítha...

Mennyi idő után visszafordíthatatlan a hajhullás?

Figyelt kérdés
16 éves korom óta hullik a hajam, most vagyok 23. Ami azt jelenti, hogy 7 éve. Androgén hajhullást kízárták, hormonálist is, így maradt a tápanyag hiány miatti hajritkulás. Ami a hajamat illeti borzalmasan megritkult, fejbőröm durván kilátszik felcsurkázott állapotban is. A kérdés az, hogy ha netán megtalálják a probléma okát, visszafordítható a hajritkulás? Vagy 7 év után felesleges javulást várnom?

2019. dec. 15. 22:50
 1/2 gublug ***** válasza:
0%

Szia.

A hajhullás bármikor visszafordítható a megfelelő eszközzel.

Ajánlom a Domján László féle agykontrollt!

A gyökér ok megtalálására pedig keress egy Hagyományos Kínai Gyógyászt. A nyugati medicinát hagyd el.

2019. dec. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia, végül tudtál megoldást találni a hajproblémádra?

Nálam is szóról szóra ugyan ez van, és nekem is 16 évesen kezdődött.29!vagyok,de mára már alig van néhány szál.

2023. jan. 29. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!