Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A szám felett nem sokkal...

A szám felett nem sokkal kinőtt néhány napja egy pattanás, mihez kezdjek vele?

Figyelt kérdés
Próbáltam nem piszkálni,nehogy csúnyább legyen,kinyomni meg nem tudom,mert fáj,már ha hozzáérek is.Valami ötlet,hogy hamar eltűnjön a korrektoron kívűl?

2019. dec. 19. 00:26
 1/2 anonim ***** válasza:
78%
Korrektor nem segít eltüntetni, maximum annyira nem látszik bár sztem ha nagy és rákened még csunyább lesz, kend be tonic-kal lehet kapni a rossmanba ilyen lila üvegest meg kék üveges lila kupakost az utóbbi nekem nagyon bevált ;). Meg hát idő is kell hogy eltünjön sajnos.
2019. dec. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Száj körül emésztés miatt jönnek ki patik. A legjobb az lenne, ha rájönnél, milyen kaját nem bírsz, amitől ez kijött rajtad, és elkerülnéd a jövőben. Amúgy megy ameddig csak fáj, addig semmit ne csinálj, csak takard.
2019. dec. 19. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!