Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért kell mindjárt pisilnem...

Miért kell mindjárt pisilnem mikor felebredek? Nálatok is így van?

Figyelt kérdés
Én eddig nem bántam ee most hogy lett barátom már kezd zavarni hogy mindig mikor reggel oda bújik Puszilgat akkor tudom mit akar és muszáj kiszaladnom pisilni.
2019. dec. 19. 07:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugi. Neki is kell.
2019. dec. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert egesz ejszaka nem mentel, az x ora pisiles nelkul.
2019. dec. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A szervezetben vannak "fix programok". Ilyen az, hogy reggel pisilni kell. A pasiknál a vizelet nyom valami ideget, ami a "reggeli merevedést" okozza. Amíg ez nem a barátod derekában van, addig szaladj ki pisilj, majd búj vissza hozzá.
2019. dec. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%

Ez szerintem teljesen normális. Nekem alapból kicsi a hólyagom, plusz napi 2-3 liter vizet megiszok, így nemhogy reggel az az első dolgom, sokszor éjjel is felkelek 1x pisilni. Nincs ezzel semmi gond.

Plusz tipp: ha már pisilni kiszaladsz, akkor egy gyors fogmosás is belefér, és úgy bújj vissza az ágyba, reggeli szájszag nélkül ;)

2019. dec. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Tudja mit akar, ami pedig az hogy nagyot spriccelj amivel a teli hólyag rásegít.(Nyilván ez csak egy tipp, de én ezt csinálnám/nom.) :P
2019. dec. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!