Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért van az hogy amikor...

Miért van az hogy amikor reggel felébredek, annyira kell pisilnem hogy alìg bírom visszatartani, és alíg bírok megmozdulni, deamint odaállok a WC elé, nem jön. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
És amikor végre kijön, nagyon nagyon fáj, meg kellemetlen.Orvosnál voltam,azt mondta hogy semmi bajom, szóval légyszi ne gyertek azzal hogy menjek orvoshoz
2018. júl. 4. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Éjjel nem szoktál felkelni arra, hogy kell? Én mindig felébredek és jobb úgy, hogy pl. elmegyek hajnalban valamikor, aztán reggel is könnyebb.
2018. júl. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sose szoktam.Amúgy 17/F
2018. júl. 4. 22:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Tenyésztést végeztek, mióta van ez, hány éves vagy? Tünetek alapján:

[link]

Nekem az a tapasztalatom, hogy manapság 3 orvosból kb. kettő félrediagnosztizál. Keress másik orvost, mert ez nem normális.

2018. júl. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jól mondta a doki,valóban semmi bajod,mert ő jól tudja a vizelés tematikáját .Mi mivel függ ilyenkor össze és ez egyátalán nem véletlen .
2018. júl. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!