Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy lehet leküzdeni a hüvelyg...

Hogy lehet leküzdeni a hüvelygombát?

Figyelt kérdés

Már 5 éve küzdök ellene, de nem megy.

Candidát állapítottak meg.Már voltam millió orvosnál akik a hüvelykúpokat meg erős gyógyszereket írogatják fel, de mindig visszajön.Félek hogy meddőséghez vezet, mert hallottam ezt is már meg az ellenkezőjét is.Ti mit tudtok?Okozhat meddőséget? Tényleg mindent kipróbáltam, de lassan úgy érzem csak a beletörődés maradt.Mert egyébként nem viszket, meg nem mindig olyan vészes, csak a hónapból pár napon nagyon erős a folyásom...Köszönöm!


2007. dec. 11. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem próbáld ki a homeopátiát, sok jót hallottam róla. Van külön a candidának is szere.

Itt olvashatsz a homeopátiáról: [link]

2007. dec. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is küszködtem a hüvelygombával tavaly, havonta egyszer megjelent. Aztán elmentem egy természetgyógyászhoz aki azt mondta, hogy a gombás fertőzés mögött egy negativ érzelem áll mégpedig a "szégyen". Szépen visszamentünk az időben, hogy honnan hozhatom ezt az érzést, és megállapitottuk hogy 8 éves koromban történt velem valami amit én szégyenként éltem meg. Ezt a problémát átbeszéltük és ha hiszed ha nem azóta egyszer sem jött elő a hüvelygomba. Remélem tudtam segiteni.
2007. dec. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Ugy tudom az étrended megváltoztatásával is segithetsz a dolgon Nem tudom pontosan mijen a candida diéta, ugy hallotam elég szigorú és főleg csak zöldséget meg gyümölcsöt lehet enni. De sztem a természetgyógyász is megér egy próbát kombinálhatod is a diétával a kezelést. Gyógyulj meg hamar!!
2007. dec. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is candidám volt, sokáig kezeltek, diétáztam, jobban lettem. Hosszú történet,ha érdekel,írj emilt, elmesélem az én történetem.
2007. dec. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!