Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SEgítség! :S Hüvelygombát...

SEgítség! :S Hüvelygombát kaptam. Hogyan tudnám legyorsabban " eltüntetni" -"Kigyógyulni"?

Figyelt kérdés
Nem értem hogy hogy kaphattam el mivel minden nap fürdök és nagy hangsúlyt rordítok a higéniára de kb 2 napja előjött a hüvelygomba és nagyon kellemetlen :S Valaki tudna segíteni hogy hogyan tudnák leg gyorsabban átesni rajta? nem aakrok menni nőgyógyászhoz:S merrt még életemben nem voltam még és tartok tölle de hallottam pl: a Canesten (combi) kenyőcsről vagy tablettáról ami recept nélkül kapható azt fogok venni és még kipróbáltam hogy sós vízbe ülök és az annyiban segített hogy el múlik egy pár órára a viszketés és nem ég :S valaki még valami ötlet?:)) köszönöm a válaszokat elölre is:)
2011. szept. 24. 00:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Vegyél a patikában Canesten kombit. Ebben van hüvelytabletta és kenőcs is. Ez viszonylag hamar megszabadít a tünetektől.
2011. szept. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A legjobb ha elmész dokihoz..
2011. szept. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Canesten kombi jó a gombára, de azért jó lenne, ha inkább elmennél dokihoz. Mivel sosem volt még ilyen jellegű betegséged, honnan tudod, hogy pont gombád van, és nem más jellegű bakteriális fertőzésed?
2011. szept. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nah ez tényleg jogos utolsó válaszoló . Ha tényleg nem múlik el a Canestentől akkor megyek dokihoz:S
2011. szept. 24. 00:21
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen,egyetértek utolsó válaszolóval,amíg nem mentél orvoshoz, amíg nincsen kijelentve,hogy gombás vagy,nem tudhatod,hogy valóban az,és nem lenne okos ötlet elkezdeni használni egy gombaellenes szert,ha tegyük fel,nem is gomba az!Ezzel nem szabad játszani,irány az orvos!Sokszor felír szájon át bevehető gyógyszert is,az meggyorsítja a gomba kiírtását.Ha meg nem gomba,hanem valami más,azt célzottan fogja kezelni majd!
2011. szept. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A nemi élet megkezdése után nőgyógyászhoz évente megyünk, ha van probléma, ha nincs.
2011. szept. 24. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha nem voltál nőgyógyásznál, honnan tudod, hogy hüvelygombád van? Arra nem gondoltál, hogy több betegségnek lehetnek egyforma tünetei? Mindenképpen menj el orvoshoz, és bízd rá a diagnózist, és azt is, hogy mit ajánl rá!!!!
2011. szept. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
vett anyukám canesten combit de most viszont nem tudom használni mert pont ma reggel jött meg a mensruációm...:Smondhatom nagyon jó és így még nőgyógyászhoz se tok elmenni vele :S mert megvan:S nah de hát most akkor mit kezdjek vele? :O ötlet? jah és a barátomnak is viszket ... most akkor mit csináljak el kapta töllem vagy mi van most?:O
2011. szept. 24. 12:01
 9/12 anonim ***** válasza:
Még ha menstruálsz is, mindketten menjetek orvoshoz.
2011. szept. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ezt hívják ping-pong effektusnak. El kell menned a dokihoz, és szólj, hogy a párod is viszket. Fel fog neki is írni gyógyszert, amit be kell venni.


Ui. ha valaki már elég érett a nemi élethez, akkor az orvoshoz is elég érett ugye?!!

2011. szept. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!