Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rajtatok segitett a Solutio...

Edyke.; kérdése:

Rajtatok segitett a Solutio Antisudorica nevu termek tenyer es talp izzadasnal?

Figyelt kérdés
2 napja kezdtem el hasznalni a termeket, de eddig nem igazan erzek valtozast. Ez igy is marad vagy idovel segit valamit?
2010. júl. 20. 14:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Én csak hónaljon használom, de kellett kb. 5-6 nap, mire teljesen használt. De ez már 5 év volt kb. szóval lehet, hogy nem jól emlékszem.
2010. júl. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem is nagyon izzadós a tenyerem, talpam... nekem ott nem segített:s szó szerint leizzadta a bőröm a szert, amikor rákentem. hónaljon viszont nagyon jó.
2010. júl. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia tenyér és talp izzadásához sokkal több kell -ugyanis egy ördögi körben vagy amiböl nehéz kitörni de ki lehet jönni a körböl :) tenyér és talpizzadása =menekülés a helyzetből -ez okozza az ördögi kört ...
2010. júl. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hat ebbol nem alami sokat ertettem...
2010. júl. 21. 17:03
 5/9 A kérdező kommentje:
A honajomon mar nekem is segutett es nagyon orulok vege a feher es fekete polok hordasanak. De a tenyeremen es a telpomon meg nem igazan hasznalt. Szerintetek nem is fog???
2010. júl. 24. 09:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia sajnos nem fog -nem véletlenül irtam az ördögi kört -ezt a tudatod csinálja , ha érdekel bövebben keres meg priviben -
2010. júl. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tenyéren nekem csak a botox segített. Az viszont 100%-ban. Csont száraz volt a 6-7 hónapig, most kezd visszetérni (10-id hónap) de még nem zavaró.
2010. dec. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
es az mi az is valami szolucio???
2011. júl. 8. 10:59
 9/9 anonim ***** válasza:

Injekcióval botoxot fecskendeznek a tenyeredben. Eléggé fáj (50-60 szúrás / kéz) és elég drága. Ennek ellenére én megcsináltattam újra 1 hete.

Remélem többet nem kell. Már most is kevésbé jött vissza mint amilyen volt. Mert a mechanizmus a tudatomban, a stressz az izzadás miatt nagyjából megszűnt ezalatt az 1 év alatt amíg nem izzadt.

Amúgy van egy új termék, ami állítólag egész jól működik tenyéren és talpon is. Az a neve, hogy Perspirex. Tavaly jelent meg a piacon.

2011. júl. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!