Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nő vagyok (18 éves) nagyon...

Nő vagyok (18 éves) nagyon izzadok. Nem csak akkor ha munkát végzek. Nem tudom, h mitől lehet ez. Tgnp vettem 1 üveg solutio antisudorica-t. A hónaljam izzad nagyon. Miután este bekenem, hagyom. De reggel kell dezodort használni? Használtam reggel.

Figyelt kérdés
solutio antisudorica-kell deo-t használni?
2010. dec. 1. 16:24
 1/7 Timi: ) ***** válasza:
100%

Tudtommal amiről írsz az gyógyszertári,és van leírása is.Ha jól tudom nem kell minden nap használni,és e mellé semmilyen más deo nem szükséges.

A nagyon izzadás" adottság csökkenteni kozmetikumokkal lehet,de nem a gagyikkal",szerintem ez befog válni,amit most vettél.

Nem tudom próbáltad e már a hintőport vagy a megfelelő szőrtelenítést,jól szellőző ruhákat,stb.

Ha nagy problémát okoz esetleg a dokidnak megemlítheted hátha tud segíteni.

2010. dec. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szia! Átérzem a helyzeted, nekem a hátam izzad rettenetesen, cseppekben. Nagyon sok féle topot és felsőt ezért nem tudok felvenni nyáron. Ha meg dolgozok valamit, pl. nehéz tárgyat emelek, át kell öltöznöm, mint egy férfinak. :((

Szerintem benne van a leírásában. Én még nem próbáltam, majd írd meg, beválik-e?!

2010. dec. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia

kelleni nem kell -de ha te joban érzed magad akkor használj lehetöleg ne gázost és alkoholost - az SA ra vigyázz mert komoly fájdalmat tud okozni -csak finoman !!

2010. dec. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm az értelmes válaszokat! :D


vigyázzak?mire?milyen fájdalmak?huuuh -.-


a spray baba dezodor az jó?

2010. dec. 1. 18:20
 5/7 A kérdező kommentje:
azt hiszem,h nincs benne a leírásban,h kell-e használni deo-t ...
2010. dec. 1. 18:21
 6/7 anonim válasza:

"A kérdező kommentje:

köszönöm az értelmes válaszokat! :D


vigyázzak?mire?milyen fájdalmak?huuuh -.- "


A válaszadó nem mondott hülyeséget, tényleg fájhat utána. Pl ha sokszor használod, kiszárítja a bőröd. Vagy ha borotválás után használod, vagy vizes bőrre kened rá stb..

2010. dec. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kell, de én szoktam, mivel SA-nak semmi illata nincs. Én kényelmesebben érzem magam, ha befújom magam dezodorral.
2010. dec. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!