Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jön meg? Már nagyon...

Miért nem jön meg? Már nagyon ideges vagyok mit csináljak?

Figyelt kérdés
Voltam pasival de csak 1x nem védekeztünk tudom kellett volna de már nem tudok mit csinálni. 14.en kellett volna még jönnie és november 27.en voltam pasival. Nekem ha késik az May 3 nap.
2019. dec. 22. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért nem veszel tesztet, hogy kiderüljön?

A stressztől is késhet ennyit..

De ha tudod,hogy 3napot késik max,már rég vettem volna tesztet, ha ennyire parázol..

2019. dec. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Majd fogok venni de félek meglát valaki boltban mit veszek,vagy itthon a szüleim.

20 éves vagyok én még nem akarok babát

2019. dec. 22. 22:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Pedig jó lenne felnoni fejben is 20 éves nő létedre, pont jókor lőtt tele egy gyerekhez. Tesztet venni nem ciki, majd abortuszra pénzt kérni anyutól már igen.
2019. dec. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindenképp vegyél egy tesztet, lehetőleg minél előbb, mert ha netán mégis terhes vagy, annál jobban jársz, minél előbb kiderül. Persze nem biztos, h terhes vagy, lehet az aktus és/vagy az idegesség belepiszkált picit a hormonháztartásodba, és azért késik. Arra ne alapozz, h neked max 3 napot szokott.. Eddig. De ez egy olyan dolog, h rengeteg minden bekavarhat a dologba. Általában az enyémhez órát lehet igazítani, de volt már nekem is olyan, h kb fele időnél jött meg, és semmi szervi bajom nem volt. Meg olyan is, h egy hónap kimaradt, mondjuk akkor 3 nap után már teszteltem, h megnyugodjak (annak ellenére, h szinte biztos voltam benne, h nem lehetek terhes, mivel nem voltam pasival). Illetve volt egy exem, akivel egyáltalán nem védekeztünk (nem teveztük, de bevállaltuk volna a babát, ha úgy alakul) hónapokig (akkor kezdtem újra tabit szedni, mikor kezdett megromlani a kapcsolat) és nem, h terhes nem lettem, de a havim is mindig napra pontosan jött meg. De pl olyat is hallottam az egyik bnőm anyukájától, h neki a terhessége első pár hónapjában még volt menstruációja...


Szóval ezek tudatában szerintem a menstruációra hagyatkozni nem éppen egy megbízható módszer, ha meg akarsz bizonyosodni róla, h nem vagy e terhes, akkor vegyél tesztet. És ne csak 1-et, hanem 2-3-at is akár. És 1-2 nap különbséggel teszteld le magad, úgy azért már megnyugodhtsz, ha mind negatív. (Azért ez sem 100%, de arra, h több teszt is hibás legyen, nagyon kicsi esély van)

2019. dec. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!