Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak hogy megjöjjön...

Bea nagy kérdése:

Mit csináljak hogy megjöjjön az első? Tudom hogy nem kéne várnom de már nagyon szeretném.10 éves koromban kezdett ott lent szőrösödni nem kicsik a melleim és már kb 1 éve van fehér folyás és mostanába eléggé fáj a hasam és ideges vagyok.

Figyelt kérdés
2018. szept. 18. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem tudsz csinálni és nem is kell.

Ez nem olyan dolog, amitől jobb, felnőttebb vagy akármilyenebb leszel.


Meg fog majd jönni.

2018. szept. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz semmit tenni.

Akkor kell orvoshoz menni ha 16 éves korodig nem jön meg.

Én 13 évesen halálra aggódtam magam, hogy mikor fog megjönni, aztán egyik nap elkezdett görcsölni a hasam és megjött . Attól a perctől ahogy megjött nem tudtam hogy miért vártam. 😂😂

Legyen nálad mindig betét.

Amikor itt lesz az ideje akkor jönni fog.

2018. szept. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, annál jobb, minél később jön meg. A nővérem 9 éves kora óta menstruál, sokszor haza kellett mennie iskolából, olyan rosszul volt.
2018. szept. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
30%

Rendszeres és erőteljes torna, melegvizes fürdők nekem segítenek, ha esetleg azt akarom, hogy hamarabb jöjjön meg (pl tudom hogy jövőhéten aquaparkba megyünk az osztállyal,úgyhogy megpróbálom előretolni) nekem ez mindig bejön,de nem tudom, hogy elsőn mennyit segít, de egy próbát megér.


U.I. Nem fogod már a másodikat várni😂😂

2018. szept. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 14 évesen jött meg először. Többiekhez képest későn. Az osztályomban egyedül egy lánynak nem jött meg rajtam kívül még akkor. Én is kétségbe voltam esve. Egyszer elmentünk a gyerekorvoshoz, ő azt mondta hogy nincsen semmi probléma és addig örüljek míg nincs ezzel gond. Milyen igaza volt..:D Nincs ezen mit vàrni. Eleinte annyira görcsöltem, hogy sokszor suliba sem tudtam menni. Volt hogy hánytam is, àtázott a nadrágom is mikor még tapasztalatlan voltam hogy milyen időközönként cseréljem a betétet. Úgyhogy kész szenvedés volt.

Nem tudom hány éves vagy, de 16 éves korodig nincs semmi probléma. Szerintem sürgetni nem lehet ezt semmivel. Előbb utóbb úgyis megjön, aztán visszasírod majd a "gondtalan" éveket. :)

24N

2018. szept. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!