Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most mi ez a barnazas?

Most mi ez a barnazas?

Figyelt kérdés

Dec. 9-én jött meg. Elég sokáig tartott. 21-én elkezdtem barnazni, még ma is olyan minimálisan.

El megyek dokihoz, de addig is érdekelne hogy mi lehet ez. A menstruációm is 10.napon is még maszatol, arra a doki azt mondta rendben van. De ahogy elmúlik, kezdődik ez a barnázás 2-3 napig. Most már fél hónapig menstruálni fogok?

Mostanában sok stressz ért, és fogytam is. 41 kg vagyok. Lehet hogy ez is közre játszik?


2019. dec. 23. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:
41 kg és a fogyás biztos nem tett jót a hormonháztartásodnak
2019. dec. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak ilyen gondjaim (is), már a harmadik dokihoz járok vele (magán), de nekem úgy tűnik, h mindig csak találgatnak, senki sem hajlandó rendesen kivizsgálni. Nem is nagyon veszik komolyan a problemaim, pedig kb. 1,5 éve meg semmi panaszom nem volt, tehát van valami oka. Ha esetleg te túsz jó dokit Budapesten, akkor megosztanad? Koszi!
2019. dec. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*tudsz, bocsi
2019. dec. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!