Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek mi lehet a probléma?

Szerintetek mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 18 éves lány vagyok és 3 hónapja szedek fogamzásgátlót. Azért kezdtem el szedni mert mellette szedek a pattanásaimra gyógyszert és emiatt kötelező jelleggel szednem kell. Az első havi levelem után gyógyszert kellett váltanom mivel 3 hétig nagyon véreztem és az orvos szerint komoly vérveszteséget szenvedtem. Különböző gyógyszereket kellett szednem, hogy megálljon a vérzés. A barátommal nem élek aktív szexuális életet mert sajnos nem jön össze, mivel nagyon szűk vagyok alul, de 2 hónapja megpróbáltuk gumival is, és nélküle is.(nem jött össze) A fogamzásgátlót minden nap ugyan abban az időpontba vettem be de mégsem jött meg a menstruációm. Hülyeség, de szerintetek terhes volnék? Egyszerűen nem tudok mire gondolni. Pirosas barnás folyásom van de a menzesz nem jelentkezik. Nem rég nagyon csúnyán fel is fáztam, még esetleg erre tudok gondolni. Szerintetek? :/

2019. dec. 25. 18:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem el kellene menned egy nőgyógyászhoz és ezeket neki is elmondani, az is lehet hogy a fogamzásgátlóddal van a probléma. Nem gondolnám, hogy terhes vagy (ha védekeztetek), egyszerűen csak az is lehet hogy felborult a hormonháztartásod, és idő kell mire a gyógyszer beállítja a ciklusod. Viszont az orvost mindenképpen ajánlom, lehet nem a legmegfelelőbb számodra az adott gyógyszer!

2019. dec. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!