Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt akinek vasarnap kellett...

Volt akinek vasarnap kellett műtét miatt befeküdnie a korhazba?

Figyelt kérdés

Laparoszkopiás petefeszekciszta eltavolitasom lesz hétfőn (jan. 6.) es erdekelne hogy szerintetek ilyenkot vasarnap kell befekudi a kórházba? Olvastam sok helyen hogy 1 nappal elöbb be kell feküdni a korházba. Ez ebben az esetben is igy van? Volt mar valakinek hasonló esete?

Csokoládécisztam van a jobb petefeszkemben, azaz a petefeszek endometriozisa. Hasonlo cipőben jart mar valaki?



2019. dec. 26. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért? Ezt nem mondták el?

Egyébként előre tervezett műtétnél, előző nap kell befeküdni. (Ráérsz kora délután bemenni)

Ha hétfőn lesz a műtét, vasárnap kell bemenni.

2019. dec. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondták hétfői műtét előtt hogy vasárnap kell befekudni az előkészítés miatt, és nekem délig be kellett érni
2019. dec. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem, ezt nem mondtak el nekem. Csak ahogy utánaolvastam a témában derült ki számomra hogy 1 nappal elötte be kell menni tervezett műtétnél. De megyek meg jövő héten vizsgálatokra a korházba, es majd megkérdezem.

Köszönöm a válaszokat. Ha esetleg van még valakinek tapasztalata a műtéttel és a betegséggel kapcsolatban szívesen fogadom.

2019. dec. 27. 10:39
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló! Téged mivel mütöttek? Mik a tapasztalataid a műtéttel, bentléttel kapcsolatban?
2019. dec. 27. 10:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet mar későn válaszolok, nekem laparoszkopos vese műtét volt, bementem előtte való nap délelőtt gyors vernyimasmeres, papírok aláírása majd délután hashajtas volt a program, ezen kívül a fu se no..másnap reggel volt a műtét rettegtem előtte de mindenki kedves és támogató volt végig a műtét után is. Szarzl voltam kb öt napig de utána napról napra jobb lett főleg miután hazaengedtek. Bátorság nem lesz semmi baj!
2020. febr. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!