Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rézgyöngyről vélemények?

Rézgyöngyről vélemények?

Figyelt kérdés
2019. dec. 27. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom idehaza még nem kapható. Szerintem semmivel sem különb a többi spirálnál. De az orvosod biztos több infóval tud szolgálni.
2019. dec. 29. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már itthon is lehet kapni,ah orvosom azt mondta nagyon új eszköz,így nem nagyon tud mit mondani róla,nem sok tapaszatalata van vele.
2020. jan. 3. 22:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Van fém allegiád?

Szerintem semmivel sem tér el a megszokott spiráltól kivéve az alakja. Nővérem évekig aranyozott spirált használt. A vége az lett, hogy ki kellett venni az egyik petevezetőt tavaly mert olyan durva gyulladást kapott és tályog alakult ki. Fém allergia miatt az aranyozottat ajánlották neki.

Én 9 hónapig levosert hormonosat használtam. 9 hónapig szívtam. Minden hónapban begyulladtam, 7 hónapot végig véreztem szünet nélkül. Hol jobban hol kevésbé. Folyamat idegen test érzésem volt. Amikor 3 napja majdnem 40 fokos lázzal kisgyerek mellett alig bírtam kimászni az ágyból leszedettem.

Fogamzásgátlót nem tudok szedni a gumira allergiás vagyok. 🤷‍♀️

2020. jan. 4. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!