Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Visszanőhet a pcos miatt...

Visszanőhet a pcos miatt kihullott hajam?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok. A hajam elég rossz állapotban van. El van vékonyodva, kopaszodás is látható már, ami eléggé zavar. Zsírosodik is nafyon, így kb. naponta kell mossam.

A hajam miatt az önbizalmam a nullán van. Az utcán is sok tini összesúg ez miatt.

Valami megoldás?

Valami szer ami visszanöveszti?

Esetleg ha elkezdem szedni a fogamzásgátlót visszanő?



#fiatal #hajhullás #PCOS #kopaszodás #Policiszrás ovárium szindróma
2019. dec. 28. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálam szinte ugyanez a helyzet. Tapasztalatom hogy a fogamzásgátló nem megoldás rá. Nekem pl ugyanúgy hullott(bár nem emiatt kezdtem el szedni, akkor még nem is tudtam hogy pco-m van). Nekem ajánlották a vérvételt. Hormonvizsgálatot. Ott kimutatható akár hogy mi lehet a probléma, amiért így hullik a hajad. És hátha vissza fordítható ez az egész. Átértem ezt az egész helyzetet.
2020. jan. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már megvoltak nálam ezek a vizsgálatok, de a hajhullásról nem beszéltek nekem.
2020. jan. 5. 14:53
 3/7 anonim válasza:

Nem a fogamzasgatlo a megoldas. Beigazolodott, hogy PCOS-ed van?

Es inzulinrezisztenciad is?

2020. márc. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Van inzulinrezistenciám és már kivizsgálták a pcost.
2020. márc. 5. 09:58
 5/7 anonim válasza:
Szelid gyogymodokkal erdemes eloszor probalkozni sztem. Amik bevaltak nekem: cukor-es feherlisztmentes etkezes, sok rost, azaz gyumolcs, zoldseg, napi 5x kismennyisegu etel, bio tejtermek, aviva torna, es wtn progeszteron Ja es mindennel fontosabb, rendszeres kardio testedzes!
2020. jún. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Borotvált le gyakran.
2020. aug. 17. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Keress rövid hajstílusokat.

Ha gyakran vágod erősödik

2020. aug. 17. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!