Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az a haj, aminek a fele...

Az a haj, aminek a fele kihullott, visszanőhet még?

Figyelt kérdés
Régen tönkretettem a hajvasalással, legalább a fele ki is hullott, ez már így marad egész életemre, vagy van még esély, hogy visszanőjön? Mert 2-3 éve hagytam fel a hajformázással és csak a minősége javult, a mennyisége nem.

2013. aug. 17. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, de nagyon szépen visszadúsult. A fodrászom is meglepődött. Hajmosásnál a samponba csepegtetek mindig pár csepp rozmaring illóolajat illetve rendszeresen masszírozom a fejbőrömet (napi 10-15 perc). Próbáld ki te is! Sok sikert! Biztosan neked is sikerülni fog! :)
2013. aug. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Neked mennyi időbe telt? Olyan lett mint előtte volt?
2013. aug. 17. 12:28
 3/5 anonim ***** válasza:
1,5-2 év alatt dúsult be és nőtt meg mellig érőre
2013. aug. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ŞZerintem emberfüggő, nekem 2 barátnőmnek vollt ilyen gondja és nem dúsultak vissza 3 év múltán sem, pedig sok mindent kipróbáltak rá. De remélem neked visszzafog :)
2013. aug. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem hajfestéstől ritkult meg a hajam, tavaly novemberben leálltam vele, január óta pedig csak hennázom, természetes dolgokkal ápolom, és sosem formázom. Rengeteg babahajam lett, mondhatni 2x annyi hajam van, mint volt. Persze ennyi idő alatt még nem olyan hosszúak, de komplett tincsekben nőnek. Úgy számolom még 2-3 év kell nekem, hogy olyan hajam legyen, amilyet szeretnék, mind hosszában, mind mennyiségében. Úgyhogy szerintem igen, lehetséges csak akkor tényleg meg kell hozni azt az áldozatot, hogy semmivel nem veszed igénybe és fokozottan ápolod kívül, belül.
2013. aug. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!