Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha a fogamzásgátlót sörrel...

Ha a fogamzásgátlót sörrel vettem be és utána is ittam (3-4 óra alatt 1,5 litert max), akkor hatástalan lett a bogyó, vagy ettől nem lehet baja?

Figyelt kérdés
Nem nagyon ettem már aznap, de nem hánytam vagy ilyesmi.

2019. dec. 30. 17:48
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Párkapcsolatban élek. :D Nem azért nem volt máskor nemi életem, mert nem volt kivel, hanem mert egyéb okokból nem találkoztunk a hónapban máskor. Illetve azért volt ilyen a hónapom, mert fél éve szünet nélkül széthajtottam magam, és igen, most talán felelőtlenebb voltam ezen a téren, de nem tudtam, hogy ez gond, mert alapvetően nem vagyok iszogatós fajta sem...
2019. dec. 30. 18:53
 12/18 anonim ***** válasza:
67%

#10 vagyok.

Nem igazán értem a kommented. Ki beszélt itt a nemi életed rendszertelenségéről?

A komment második felét egyszerűen nem is értem (pedig el olvastam párszor), és az első része is zavaros.

Az hogy (állítólag) párkapcsolatban élsz, nem zárja ki az alkalmi partnereket.

Először magadban kéne tisztázni a dolgokat.

A többit beszáld meg a pároddal (már ha van).

2019. dec. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
*beszéld
2019. dec. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
37%
Istenem ez a sok alszent itt.... ha nem hanytal nem lesz semmi bajod. Valoban a nagy mennyisegu alkohol befolyasolhatja a felszivodasat gyogyszereknek am ez nem az a mennyiseg volt foleg hogy nem valami tomeny piat ittal literszamra. Es ha valaki regota szed fogamzasgatlot akkor eswlytelen h igy befolyasolodjon. Foleg h annyira befolyasolja h terhes lehess... ne parazz de azert igyekezz legkozelebb nem sorrel bevenni 😂 buek!
2019. dec. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Elég sok tudatlan ember van ezen az oldalon és osztják az észt. Az alkohol kis mértékben valóban nincs hatással a fogamzásgátlóra, de a rendszeres alkoholfogyasztás és hirtelen nagy mennyiségű alkoholfogyasztás akár hányás nélkül is hatással lehet a fogamzásgátlóra! Nyugodtan lehet utánaolvasni!
2020. jan. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
51%
Utolsó, neked kellene, mert te nem értesz a gyógyszerek és az alkohol hatasmechanuzmáhos, gyógyszerészként hagyj ne olvasgassak már utána b.romságoknak. Nem, nem befolyásolja a nagy mennyiségű alkohol sem a tabletta hatását, sőt, az alkohol nem fog úgy hatni tőle és nem fordítva. Lehet utána olvasni
2020. jan. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem is neked írtam kérdező, hanem annak az okoskodó majomnak, aki jobban tenné, ha csendben maradna inkább
2020. jan. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Megjött a megvonásos vérzésem, de a biztonság kedvéért teszteltem is, negatív lett az is. Azt hiszem alátámaszthatom, hogy az alkohol nem üti a gyógyszert. Ettől függetlenül megtanultam a leckét és többet nem hozom ilyen helyzetbe magam. Köszi a válaszokat... 😅
2020. jan. 7. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!