Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miket lehet szedni, hogy...

Miket lehet szedni, hogy könnyebb szülés legyen, előtte, közben? Mikkel lehet segíteni utána a felépülést, gátsebet gyógyítani? Tea, bogyó? Ugye nem indul meg tőlük előbb a szülés?

Figyelt kérdés
2009. máj. 20. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Cimicifuga racemosa C9 ( de ennél gyengébbet is vehetsz, azt hiszem 5-öst szoktak javasolni)

Caulophyllum thalictroides 30 ch (lehet ennél is gyengébbet, azt hiszem nekem ebből is nagyobbat adtak)

Ez kétféle bogyó, mindkettőből 5 dbot kel bevenni, felváltva őket félóránként. Tehát egészkor az egyikból 5 dbot, félkor a másokból 5 dbot. 5 perces fájásoknál mondják, hogy lehet elkezdeni, de kezdheted előbb is, akár 10 perceseknél is. Én 13 körül kezdtem szedni, fél 6-kor szültem meg, és a dokik is nagyon bíztattak, hogy szedjem!

VAn, aki már hetekkel szülés előtt szedi, itt nézz utána, de jobb, ha a szülésznővel -nődokival egyeztetetsz.

Én gátsebre FLP-s Alo vera first sprét használtam, másnpa már ment a törökülés, semmi gond nem volt, sosem fájt.

2009. máj. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:)
2009. máj. 20. 15:18
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

szia


én is csak bízom benne h segítenek ezek azért leírom neked is:


én 1 napja kezdtem el szedni ezeket és a szülésznőm ajánlotta. Leírom neked h miket ajánlott hogyan kell szednem és hol szereztem be!


1. mivel nekem a mamutnál van a dokim, így én a mamut gyógyszertárába mentem be és lehetett kapni homeos bocsókat!


akkor a homeos bogyók nevei:


1. caulophyllum (és így kell kérni ezek a hígításosakat ajánlotta nekem a szülésnő ezek közül amelyiket épp lehet kapni: 5,9,12 CH) én amúgy 5 ch vettem-----> ezt szedem most úgy hogy reggel 5 szemet ekkor még nem mosok fogat és ez után 1 órával sem lehet! mentolos rágót a homeos bogyóknál felejtsd el, mert semlegesíti!!!! Majd este felé szintén 5 szemet szintén a fogmosás igaz itt is!!!


Ezt addig szedem azt mondta a szülésznőm amíg be nem indul a szülésem!


amit még meg kellet vennem:


2. Cimicifuga (5,9,12 CH ) ---> szintén ezek a higitásuak jók, és ezt csak táskába legyen szüléshez majd mondja mikor jöhet szedni és hogyan! ---> én 5 ch


3. arnica (max 30 CH) ---> én amúgy a patikustól 9 ch kaptam


4. urtica urens (max 30 CH) ---> én 5 ch vettem


olvass utána h mi mire jó!


Remélem tudtam segíteni!

36 hetes kismama


és a málnalevél tea amit iszok napi fél litert lehet!

2009. máj. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én a 36. héttől szedtem.

Arnica ch9 napi 1x5 golyó

Caulophillum ch5 napi 1x5 golyó

cimicifuga ch5 3 napontaa 5 golyó

Málnalevéltea napi 2x2 bögre

Szülésznőm javaslatára kellett így szednem.

Szülés után az Arnicat szedtem egy hétig még

2009. máj. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2009. máj. 24. 05:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!