Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 11 napra jött meg a menstruaci...

11 napra jött meg a menstruaciom, ez normalis? 20/L

Figyelt kérdés

Sose volt rendszeres mindig akkor jott meg mikor akart sose tudom kiszamolni soha!

Ha valami orvosirs kell mennem munka miatt mindig azt mondom hogy rendszeres de nem az pedig 13 eves koromtol menstrualok!

Valami bajom van?

Arra is gondoltam hogy meddő vagyok mert legtobbszor 23 nap sem telik el ket menstruacio kozott.

Mit csinaljak?

De ez a 11 nap nagyon durva.

De mondjuk ebben a honapban csak stresszeltem tiszta ideg voltam munka meg az itthoniak miatt de akkor is 11 nap?

Szerintetek ez normalis?


2019. dec. 31. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Nem, nem normalis. Ahogy az sem, hogy 7 éve nem tudod magad elvonszolni egy nogyogyaszhoz, inakbb itt nyafogsz...
2019. dec. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Azért vicces, hogy a saját egészséged annyira nem érdekel, hogy még hazudsz is az orvosnak!

Vizsgáltasd ki magad, mert rohadtul nem oké!

2019. dec. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
El kéne menned nőgyógyászhoz. Aki csak akkor tud segíteni, ha őszinte vagy vele. Ezen semmi szégyellnivaló nincs.
2019. dec. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy eleve rosszul számolod? Amikor megjön az az első nap, az utolsó a következő menstruáció előtti nap; ez egy ciklus. (Ez független a menstruáció hosszától.)
2019. dec. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia igen teljesen normàlis nekem amikor először megjött 5 napig tartott a màsodik 7 a harmadik pedig 12 napig a barátnőmnek minden honapban kb 12/13 napig tart
2020. jan. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 a kérdező nem azt írta, hogy 11 napig tart neki, hanem azt, hogy 11 nap után ismét megjött.
2020. jan. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!