Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Norcolut kérdes?

Norcolut kérdes?

Figyelt kérdés
Késik a menzeszem 2 hete. Nogyogyaszaton norcolutot irtak fel, 10 napig 2x1. 3.napja szedem, es van egy kis hanyingerem meg enyhe gorcseim. Lehet a norcoluttol? Koszonom a valaszokat.

2020. jan. 2. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen lehet. Fejfájást is okozhat, de ezt a 10 napot el kell viselni.
2020. jan. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem leszakadtak a melleim és durva hangulatingadozásaim voltak.
2020. jan. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 5 napig 4 szemet szedtem naponta. Majd meg haltam. Rettenetes egy vegyszer.
2020. jan. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat. En se orulok hogy ezt irták fel de hat ha muszaly akkor szedem, csak megijesztenek ezek a tunetek. Remelem megfog jonni. Az kb. Mennyi ido? Orvosom azt mondta abbahagyas utan 2het.

De amugy mitol fugg az hogy kinek mennyit kell szednie?

2020. jan. 2. 22:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Hogy kinek mennyi ideig passz. Nekem 2x 10 nap volt. Most januárban megyek vissza dokihoz.

Én azért kaptam mert 8 hónapja 2 hetente 2 heteket véreztem és hogy csökkenten a vérzés ideje.

Az első kúra után rá 2 napra meg jött, nekem dokim azt mondta 1 héten belül max. Meg volt 4 napig mint a disznóvágás. Aztán 1 hét múlva megint véreztem, elkezdtem a 2.kúrát vérzés mellett. Így sikeresen 20 napig véreztem decemberben 😑🙄

2020. jan. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó, nálad valami nagyon nem oké. Tapasztalatból mondom, hogy ez a gyógyszer nem fog téged meggyógyítani, csak látszat menzeszt csinál, nem igazit. Keress fel egy rendes orvost, nèzesd meg a hormonjaid és csináltass inzulin/cukorterhelèst.


Egyébként a Norcout marha erős vérzést csinál, ahogy írod is. Ergam vagy Exacylt szoktak írni mellé emiatt.

2020. jan. 7. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5 vagyok. Pcos+ir vagyok. 2x szültem, spontán estem teherbe, elsőnél 2 év próbálkozás után..

Kisebbikem mindjárt 2 éves, szülés után csiszre pontosra beállt ami soha életemben nem volt 35-40 napos ciklusaim voltak Viszont most ez felborult.

Nekem azért írta a dokim (aki amúgy endokrinológus nőgyógyászhoz) hogy ne 2 hétig vérezzek hanem csak 4 napig.

2020. jan. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!