Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mostanában észrevettem, hogy...

Mostanában észrevettem, hogy “darabos” a hüvelybáladék ami izgatás hatására termelődik. Ez normális volna?

Figyelt kérdés

Hogyha kedvem támad magammal foglalkozni akkor általában csak úgy magamnak esek, nem feltétlen zuhanyzok előtte vagy ilyenek. Észrevettem az utóbbi pár alkalommal (eddig őszintén megvallva nem figyeltem annyira), hogy főleg peteérés környékén kisebb édeskés illatú fehér darabok maradnak az ujjamon ahogy kihúzom a hüvelyemből. Ez volna az a test nedv ami izagatas hatására termelődik?

Nem viszket semmi, nem piros semmi, napi folyásom normális inkább kevesebb mennyiségű.

Megyek majd nőgyógyászhoz is, de addig is köszönöm a válaszokat.



2018. dec. 13. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
pfhejj:/
2018. dec. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Azta anyám hétszentségit
2019. ápr. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tisztázzuk, minden nap kétszer zuhanyzom ... reggel és este... ennél többször nem fogok egy maszti kedvéért sem.
2019. ápr. 17. 14:41
 4/6 anonim ***** válasza:
na és mi lett azóta?
2019. ápr. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Amikor elkezdek masztizni kicsit inkább fehéres, de amúgy meg áttetsző.
2019. ápr. 18. 07:31
 6/6 anonim ***** válasza:
az nem baj, de már nem darabos?
2019. ápr. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!