Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet ez? Mi a baj?

Mitől lehet ez? Mi a baj?

Figyelt kérdés
Általában 32-34 napra szokott megjönni a menstruációm, voltam nyáron hormon vérvételen, hogy lehet e bármi gond, a D vitamin hiányon kívűl minden rendben volt. Így azt mondta az orvos, hogy nem kell aggódni attól, hogy nem 28 napra jön meg. A menstruációm ugyanúgy 32-34 nap között volt, majd októberben 2x jött meg, 12-én, majd 24-én, olvasgattam róla és mivel először volt ilyen, komolyabban nem foglalkoztam vele. November kimaradt, decemberben viszont rögtön a hónap elején menstruáltam. Most megint 34 napnál tartok de még semmi. A jobb oldali petefészkem szokott szúrni, fájni, van amikor megse tudok mozdulni egy pillanatra. Jövő héten fogok időpontot kérni újra az orvoshoz, hogy mi lehet a gond.
2020. jan. 4. 12:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Az a fájdalom lehet peteéréskor is, de lehet petefészek cysta,ami akár okozhat vérzészavart is.
2020. jan. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!