Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha még nyomom a mellbimbóm...

Ha még nyomom a mellbimbóm fekete folyadék távozik a bimbomból. Mitől van ez?

Figyelt kérdés

Elmentem nőgyógyászhoz akkor megynomtam és nem jött belőle semmi Nem minden alkalommal jön belőle ez a dolog. Ezért azt mondta nem utal be mammograiara pedig kifejezetten kértem. A válasza pedig az volt hogy nem kell nekem ilyen fiatalon felesleges sugárzás. Igazabol meg csak komolyan sem vett és még sem vizsgált.

20/L



2020. jan. 4. 23:45
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Másik orvos.
2020. jan. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is mésik orvost ajánlok. Vér távozott a mellből? Mindenképp vizsgáltasd ki minél előbb.
2020. jan. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Inkább fekete mint piros.

Ha felitatom zsepkendovel akkor is inkább feketes barnás semmi kepp sem vörös vagy piros.

2020. jan. 5. 00:13
 4/6 gublug ***** válasza:
Vedd fel a teloddal videora es mutasd meg neki h a helyszinen nem jon.
2020. jan. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

:O a feketét nem tudom értelmezni. De azzal egyet értenék a dokival, hogy ennyire fiatalon még teljesen felesleges a sugárzás - már azzal a feltétellel, hogy ha nincs semmi panasz. Márpedig ha a doki előtt nem jelentkezett a furcsaság, akkor remélhetőleg nincs is baj.

Viszont ha újra jelentkezik, akkor fotó, videó, menj el újra, ha kell másik dokihoz is, és vizsgáltasd ki tényleg.

2020. jan. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Menj el mell ultrahangra! Igaz csak privátban van,de semmi sugárzás!!!! Valószínű csak hormon gond!
2020. jan. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!