Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyakori vizelés, mi okozhatja?

Gyakori vizelés, mi okozhatja?

Figyelt kérdés
Az utóbbi 2-3 hétben mintha sűrűbben járnék mosdóba, de a napokban jobban felerősödött, idáig csak 2-3 óránként mentem (nálam már ez is gyakorinak számít), akkor is ha keveset ittam, pár napja pedig van, hogy már 1-2 óránként mászkálok. Annyira nem "súlyos" hogy éjszaka felkeljek a vizelési inger miatt, és ez nem is csak inger, mert elég sokat pisilek minden alkalommal. Nem hiszem hogy felfázás lenne, mert nem fáj semmim, és nem is csíp. Napi egy csésze kávé, egy nagyon stresszes hónap, és heti 1-2 bögre zöld tea elég ahhoz, hogy ezt a tünetet produkálja, vagy menjek inkább dokihoz? (Évek óta kávézok, azt már megszokta a szervezetem, lehet az a baj hogy a hetekben néha napi két csészével is ittam.)

2020. jan. 7. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a koffein. Nincs szem körüli ödémád?
2020. jan. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincsen, vagy csak nagyon minimális. Lehet tényleg a koffein a baj, kipróbálom hogy pár napig nem kávézok és teázok, aztán kiderül hogy az volt-e a probkéma.:)
2020. jan. 7. 20:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Mérd meg a vércukor szinted
2021. febr. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!