Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstuáció közben nőgyógyászho...

Menstuáció közben nőgyógyászhoz menni?

Figyelt kérdés

Menstuációkor lehet menni nőgyógyászhoz?

Nagyon nehezen kaptam időpontot és amilyen peches vagyok valószínűleg pont akkor fogok menstruálni... Gond lehet ez?

Mondjam le, fölöslegesen mennék el? Nem akarok leégni, hogy oda megyek és elküldenek...



2020. jan. 7. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Az időpontkérésnél nem nézted a naptárat? Vagy ingadozik a ciklusod és nem tudtad előre, mikor jön meg? Mindenesetre konzultálni lehet, bizonyos vizsgálatokat is el tud végezni, de pl. rákszűrésre ilyenkor nincs lehetőség. Ha tényleg megjön, akkor telefonálj oda, hogy menjél-e, vagy mi legyen. Én egyébként ingadozó ciklus miatt mentem, és egyszer halasztottam menstruáció miatt, de nem kellett volna, mert az első alkalommal csak egy laborbeutalót kaptam.
2020. jan. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha meg fog vizsgálni, akkor jobb, ha nem menstruálsz. Pl. a rákszűrés eredménye sem értékelhető olyankor.

Ez természetes, hogy bármikor megjöhet, nem fognak haragudni, ha ezért lemondod. Vagy megbeszéled az orvossal, amiket kell, és a vizsgálathoz kérsz egy újabb időpontot.

2020. jan. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Néztem naptárat, meg tudom is fejből kábé csak nem pontos. És mivel ilyen nehezen ment az időpont szerzés - a következőt rá egy hónapra kaptam volna, nem akartam annyit várni. Egyébként a belgyógyász látott valamit az egyik petefészkemben ultrahangon, ő küldött el nőgyógyászhoz, így is már majdnem 1 hónapja várok. Szörnyű, hogy milyen nehezen adnak időpontokat... :(
2020. jan. 7. 21:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Könnyen adnak, csak sokára... Nálunk 2 hónapot kell várni.
2020. jan. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sokára és nehezen, mert 3 napig probálkoztam telefonon, de sehogy sem értem el őket. Végül személyesen mentem be... És akkor is ott tanácskoztak, hogy akkor mikor lesz az orvos meg hogy lesz, stb. Áhh
2020. jan. 7. 21:40
 6/7 gublug ***** válasza:
Szia, hivd fel a doktort magat most es kerdezz ra, hogy o mit gondol. Ez a legegyenesebb!
2020. jan. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Olyan rossz nőnek lenni :(
2020. jan. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!