Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Okozott valakinek valaha...

Okozott valakinek valaha hasonlóakat a tabletta?

Figyelt kérdés

A 3. hónap 2. placebo tablettajanal jarok es nem jelentkezik verzes. Velgynt szedek, elegge felboritotta a menstruaciom, amirol azt gondoltam, hogy a 3. honapra helyreall. Az elso honapban 2 nappal korabban megjott, majd tartott 7 napig. Utana a kovetkezo (oktober) a 20. napra jott meg, ekkor vereztem 10 napig, majd szinten 20 napra ra (oktober vege) vereztem meg 19 napig. A menstruacios naptaram szerint ma kene megjonnie (azon adatok alapjan, amiket az iment irtam le), viszont ez mar a 45. napja a ciklusomnak. A betegtajekoztato csupan annyit ir, hogy a koztes verzesek eseten akkor kell orvoshoz fordulnom, ha ez honapokkal kesobb jelentkezik illetve ha honapokig tart a verzes.


Egy nap volt, amikor elfelejtettem bevenni a tabit, amit masnap egybol potoltam is (a betegtajekoztato alapjan) , erre ugye 24 oram volt, majd a megszokott idopontban szedtem a kovetkezot. Ezen kivul voltak "orabeli" csuszasaim, de az meg papiron nem befolyasolja a fogamzasgatlas fokozottsagat.


Sajnos orvoshoz nem tudok elmenni, mert kulfoldon elek es csak decemberben jutunk haza, tesztet holnap reggel csinalok, de nagyon valoszinunek tartom, hogy negativ lesz. Ezert fordulok most hozzatok. Valakinek valami hasonlo tapasztalata esetleg? Mit gondoltok? Miert nem jon meg?

Ertelmetlen, nem ide illo, "huzzal dokihoz!!!" valaszokbol kimaradnek, ha megoldhato.



#tabletta #rendszertelen menstruáció #Velgyn #menstuacio kimaradasa tabletta mellett
2019. dec. 6. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem jó neked ez a gyógyszer, ha ilyen össze-vissza vérzel tőle. Ha itthon lesztek decemberben, próbálj meg elmenni dokihoz, mert nem oké.

Egyébként a szünetben (placebó tabik idején) bármikor megjöhet a vérzés, ez akkor is igaz, ha nem borítja fel úgy, mint nálad. A betegtájékoztatók általában 3. nap körült írnak, nekem pl 5-6. nap szokott megjönni, de volt már hetedik, sőt, 8. is (mikor ugye már szedni kezded a rendeset, én este szedem). Nekem erre azt mondta az orvos, hogy normális, a lényeg, hogy valamikor a szünetben jöjjön meg.

Viszont az enyém ezt leszámítva rendszeres, tehát minden szünetben megjön valamikor, és a gyógyszer folytatásával elmúlik.

Neked valószínűleg felborította a hormonháztartásod, és más típusú bogyóra lesz szükséged - ehhez viszont mindenképp doki kell.

2019. dec. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És ezt miért nem a nőgyógyászodnak meséled?!
2019. dec. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom 1! :) Halistennek megjott mire hazaertem a munkabol, szoval nincs problema. Az biztos, hogy a bahagyom a szedeset


Neked is koszonom 2, hogy probaltal "trollkodni", igazan intelligens vagy

2019. dec. 6. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!