Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak? Este az éjszaka...

Mit csináljak? Este az éjszakai tampont raktam fel, plusz ultra night betétet használtam, és még így is átáztam.

Figyelt kérdés

#Erősvérzés
2020. jan. 8. 08:46
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Az kemény és élsz még véred marad még?
2020. jan. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendszeresen előfordul érdemes elmenni nőgyógyászhoz.
2020. jan. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Ez a fétises. Amúgy áruld már el, hogy hogy áztál volna át fekve egy nagy tamponnal plusz kvázi egy pelenka nagyságú betéttel??

A mensi még mindig nem olyan vérzés, mintha az artériádat vágnád át! Nem spriccel fekve. Gravitációról hallottál már amúgy?

2020. jan. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó szeretném elmondani hogy ez lehetséges mert nekem is a super plus kiázik 2 óra alatt így always platinumot kell betenem alá
2020. jan. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát, régebben velem is előfordult, h reggelre összevéreztem az ágyneműt. Mondjuk én csak betétet használtam, és nem is azzal volt a baj. Hanem azzal, h rajtam volt a bugyi, benne a betét, ha hűvösebb volt, pizsamaalsó, ha melegebb, akkor csak a bugyi. Ugye lefekvés előtti wc-zéskor alaposan helyre igazítottam a bugyit, szorosan feszült is rajtam, nem lett volna szabad bajnak történni. Ennek ellenére reggelre jópárszor került a betéten kívülre is. Nem is nagyon értettem a dolgot, de pár hónap múlva kiderült minden: Egyik éjszaka felriadtam álmomból, kimentem pisilni, és ahogy feláltam akkor vettem észre, h a bugyim sokkal lazábban van rajtam mint amennyire lefekvés előtt felhúztam. Konkrétan a nunim és a betét teteje nem ért egymáshoz, 1-2mm hézag volt köztük. Akkor jöttem rá, h ez itt a baj: alváas közben mozgolódok, ezért a bugyi sem tart úgy, ahogy kellene, és ha már annyit enged a bugyi, h a betét picit elválik a helyétől, az már bőven elég ahhoz, h ha nagyobb mennyiségű vér folyik bele, amit nem tud azonnal beszívni, az oldalt lefollyon a betétről. Ezután találtam azt ki, h lefekvés előatt vagy ráveszek mégegy bugyit, vagy cicanadrágban alszom, mert annak elég szoros a derékrésze ahhoz, h a helyén tartsa a betétes bugyit. És ez meg is oldotta az ejszkai melléfollyás problémáját. Azóta egyszer lett reggelre picit maszatos a bugyim, de nem azért mert mellé folyt, hanem mert volt egy kisebb fajta problémám, ami picit bekavart a vérzésembe, aminek az egyik következménye az lett, h reggelre totál tele lett a betét, a teteje tocsogott a vértől, nem tudott már mit felszívni, fel volt dagadva, puhulva, jó súlya is lett. Siettem ki a mosdóba, és amikor felültem az ágyban, és ránehezedtem a betétre, egyszer csak meghasadt az alján lévő nylon réteg egy 2 centis helyen, és ott összekente a bugyimat.

Szóval nekem így sikerült elhárítani az éjjeli baleseteket, csak hát nem vagyunk egyformák, ezért lehet, h neked más miatt történik, de azért egy próbát megér szerintem.

2020. febr. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!